kizilay escort

YENİ ECEABATSPOR’DAN ANLAMLI KONFERANS 08.01.2020

Son Güncelleme : 08 Ocak 2020 09:01
YENİ ECEABATSPOR’DAN ANLAMLI KONFERANS 08.01.2020

Yeni Eceabatspor Kulübü Hareket Var, Sağlık Var projesi kapsamında anlamlı bir konferansa imza attı.

Eceabat Belediye Sosyal tesislerinde “Hareket Var, Sağlık Var” projesi kapsamında düzenlenen Spor Eğitiminde Anne ve Babanın Rolü ve Her Yönüyle Gençlik Gelişimi konularının işlendiği konferansa ilgi büyük oldu.

Çanakkae Onsekiz Mart Üniversitesinden Doç.Dr. İlhan Adiloğulları ve Öğretim Görevlisi Deniz Ünver’in düzenlenen Spor Eğitiminde Anne ve Babanın Rolü ve Her Yönüyle Gençlik Gelişimi ile ilgili sunum yapmasıyla başlayan konferansın son bölümünde konuşmacılara plaket ve Yeni Eceabatspor kulübünün formaları takdim edildi.

Konferansa Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir,  Eceabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Turna,  İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Yasin Çay, Tüfad Yönetim kurulu üyesi Mustafa Akarcalı,  Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli’nin  eşi Nazan Zileli, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Fatih Tok, Eceabat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Özlem Feyza Taşçı, İsmet Paşa Mahallesi Muhtarı Suna Gül Girgin, İyi Partı İlçe Başkanı Cengiz Aylıkcı,  Ak Parti İlçe Başkanı ve aynı zamanda kulübümüz Yönetim kurulu üyesi Sulhaddin Aksakallı,  Eceabat Meclis Üyesi Timur Koşal, Yönetim kurulu üyeleri, sporcular, veliler ve misafirler katıldılar.

Yeni Eceabatspor Kuübü Başkanı Orhan Kosulu yaptığı açıklamada kulüp olarak spor’un her branşında etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini proje kapsamında düzenlenen konferansa katılan herkese teşekkür ettiklerini ifade etti.

Etiketler: eceabat eceabatspor çanakkale futbol konferans

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler