istanbul escort, escort istanbul

istanbul eskort

istanbul escort

escort istanbul

istanbul escort bayan escort sitesi adresinden ziyaret edebilirsiniz.
deneme bonusu veren siteler Bedava bahis

Bedava Bonus

Bonus Veren Siteler

Bedava Bonus

Bedava bonus için sitemizi ziyaret edebilirsiniz..
deneme bonusu deneme bonusu veren siteler

Bedava Bahis

deneme bonusu veren siteler

deneme bonusu

deneme bonusu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz..

Yelkenler Gençlik Kupasına Açıldı 23.5.2019

23 Mayıs 2019 14:50
Yelkenler Gençlik Kupasına Açıldı 23.5.2019

100.Yıl Gençlik Kupası Yelken Yarışları nefes kesti.

İÇDAŞ spor kulübü ev sahipliğinde ,Çanakkale Yelken İl Temsilciliğince düzenlenen 100. Yıl Gençlik Kupası yelken yarışmaları 3 kulüpten 38 sporcunun katılımı ile yapıldı.

İÇDAŞ Spor Kulübü, Çanakkale Yelken Kulübü ve Lapseki Yelken Kulübü olmak üzere Laser sınıfından 9, Optimist sınıfından 22, sörf sınıfından 7 sporcunun mücadele ettiği ve başarılı performans sergiledikleri yarışlarda dereceye giren sporcular şöyle oldu;

OPTİMİST GENEL KLASMAN: 1)Kuzey Cebeci(İÇDAŞ SPOR), 2)Çınar Ergun ​​(ÇANAKKALE YELKEN KULÜBÜ), 3)Melisa Mutlu ​​(ÇANAKKALE YELKEN KULÜBÜ), 4)İda Kayacık(İÇDAŞ SPOR), 5. Asel Irmak Fıçıcıoğlu(İÇDAŞ SPOR KULUBÜ)

OPTİMİST KIZLAR: 1) Melisa Mutlu(ÇANAKKALE YELKEN KULÜBÜ), 2.)İda Kayacık( İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ), 3)Asel Irmak Fıçıcıoğlu( İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ)

OPTİMİST JUNIOR: 1)Çınar Ergün(ÇANAKKALE YELKEN KULUBÜ), 2. İda Kayacık(İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ), 3)Elvin Gürbüz( İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ), 4) İdil Mollaoğlu(İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ), 5)Toprak Şener(ÇANAKKALE YELKEN KULÜBÜ)

OPTİMİST JUNİOR KIZLAR: 1)İda Kayacık(İÇDAŞ SPOR ), 2) Elvin Gürbüz( İÇDAŞ SPOR), 3)İdil Mollaoğlu(İÇDAŞ SPOR KULUBÜ)

LASER 4.7 GENEL: 1)Halil Efe Şimşek( LAPSEKİ YELKEN KULÜBÜ), 2)Mehmet Dalkılıç( İÇDAŞ SPOR KULUBÜ), 3)Samir Naessens (ÇANAKKALE YELKEN KULÜBÜ), 4.)Leyna Şahin( LAPSEKİ YELKEN KULÜBÜ), 5)Arda Şeker(ÇANAKKALE YELKEN KULÜBÜ)

LASER 4.7 KIZLAR: 1)Aleyna Şahin( LAPSEKİ YELKEN KULÜBÜ)

LASER 4.7 JUNİOR: 1)Halil Efe Şimşek( LAPSEKİ YELKEN KULÜBÜ), 2)Mehmet Dalkılıç( İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ), 3) Samir Naessens(ÇANAKKALE YELKEN KULÜBÜ)

TECHNO 293 U-15 GENEL: 1)Yaman  Kayacık( İÇDAŞ SPOR KULUBÜ), 2) Burak Alp Akyıldız(İÇDAŞ SPOR KULUBÜ), 3)Yaren Ceylin Küçük(İÇDAŞ SPOR KULUBÜ)

TECHNO 293 U-15 KIZLAR: 1) Yaren Ceylin Küçük( İÇDAŞ SPOR KULUBÜ)

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler