izmit escort
taraftarium24

istanbul escort

ankara escort bayan

aksaray haber

Hoşgeldin bonusu
hostalcampoamor mzansixxxporn meetbestpornstars latexfetishwebcamforce oldyounglesbians latinalivecamsforce telefondinlemesi viewporntube.xyz
izmir escort buca escort izmir escort izmir escort bayan izmir bayan escort escort izmir escort izmir denizli escort mersin escort

YELKEN YARIŞLARI NEFELERİ KESTİ (05.11.2020)

Son Güncelleme : 05 Kasım 2020 08:11
YELKEN YARIŞLARI NEFELERİ KESTİ (05.11.2020)

Cumhuriyetin Kuruluşunun 97. yılı etkinlikleri kapsamında pandemi kurallarına uyularak düzenlenen Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları sona erdi.

Covid 19 salgını nedeniyle uzun süredir ara verilen faaliyetler içerisinde yer alan Yelken İl Yarışları için Türkiye Yelken Federasyonu tarafından,Yelken faaliyetinin var olduğu illerde eş zamanlı ve konaklamasız düzenlenmesi konusunda İl  Gençlik  ve  Spor Müdürlükleri uhdesinde ve Yelken İl Temsilcilikleri koordinasyonuyla gerekli önlemlerin alınarak düzenlenilmesi yönünde tavsiyede bulunuldu.

Bu doğrultuda 29 Ekim Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 97. yılı etkinlikleri kapsamında pandemi kurallarına uyularak düzenlenen Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları İÇDAŞ Spor Kulübü ev sahipliğinde 28-29 Ekim 2020 tarihlerinde 2 kulüpten 33 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

OPTİMİST GENEL KLASMAN: 1) Kayra Doğan (İçdaş Spor Kulübü), 2) Kuzey Cebeci (İçdaş Spor Kulübü), 3) Derin Mine Çelik (Çanakkale Yelken Kulübü), 4) Elvin Gürbüz (İçdaş Spor Kulübü), 5) İdil Mollaoğluy (İçdaş Spor Kulübü)

OPTİMİST KIZLAR: 1) Derin Mine Çelik (Çanakkale Yelken Kulübü), 2) Elvin Gürbüz (İçdaş Spor Kulübü), 3) İdil Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü)

OPTİMİST JUNIOR: 1) Elvin Gürbüz(İçdaş Spor Kulübü), 2) İdil Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü), 3) M.Alperen Meşe (İçdaş Spor Kulübü), 4) Ceren Durak (İçdaş Spor Kulübü), 5) Ece Yıldız (İçdaş Spor Kulübü)

OPTİMİST JUNİOR  KIZLAR: 1) Elvin Gürbüz (İçdaş Spor Kulübü), 2) İdil Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü), 3) Ceren Durak (İçdaş Spor Kulübü)

LASER 4.7 GENEL: 1) Asel Irmak Fıçıcıoğlu (İçdaş Spor Kulübü), 2) Onat Saman (Çanakkale Yelken Kulübü), 3) Günce Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü), Melisa Mutlu (Çanakkale Yelken Kulübü), Gökçe Şevik( Çanakkale Yelken Kulübü)

LASER 4.7 JUNİOR: 1) Asel Irmak Fıçıcıoğlu(İçdaş Spor Kulübü), Onat Saman (Çanakkale Yelken Kulübü), Günce Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü)

LASER 4.7 KIZLAR: 1) Asel Irmak Fıçıcıoğlu (İçdaş Spor Kulübü), Günce Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü), Gökçe Şevik (Çanakkale Yelken Spor Kulübü)

LASER RADİAL GENEL: 1) Zülal Türkoğlu (İçdaş Spor Kulübü), 2) Mehmet Dalkılıç (İçdaş Spor Kulübü), 3) Arda Şeker (Çanakkale Yelken Kulübü)

TECHNO 293 U-17 GENEL: 1) Ecenaz Öcal (İçdaş Spor Kulübü), 2) Yaren Ceylin Küçük (İçdaş Spor Kulübü), 3) Tuna Doğan (İçdaş Spor Kulübü)

TECHNO 293 U17 KIZ: 1) Ecenaz Öcal (İçdaş Spor Kulübü)

 

Etiketler: yelken deniz yarış çanakkale

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler