istanbul escort

Vali Tavlı'dan Mesaj 9.4.2019

09 Nisan 2019 14:29
Vali Tavlı'dan Mesaj 9.4.2019

Vali Orhan Tavlı, ‘10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle yayınladığı mesajında; “Demokrasi, hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ilkelerinden ödün vermeden Anayasaya ve yasalara bağlı, özverili bir şekilde üstün görev anlayışıyla çalışan Türk Polis Teşkilatımız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri gururlandırmaya devam edecektir.” dedi.

Vali Orhan Tavlı’nın,‘10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajı şöyle;  “Emniyetimizin ve huzurumuzun teminatı olan Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz.174 yıl boyunca her dönemde milletimizin huzur ve güvenini sağlamayı başaran Türk Polis Teşkilatımız, devletin bekası, kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması yanında milletimizin en zor zamanlarında sığındığı bir şefkat kapısı olmuştur. Demokrasi, hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ilkelerinden ödün vermeden Anayasaya ve yasalara bağlı,  özverili bir şekilde üstün görev anlayışıyla çalışan Türk Polis Teşkilatımız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri gururlandırmaya devam edecektir.  

Bu duygu ve düşüncelerle; görevleri başında şehit olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla anıyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyor, Türk Polis Teşkilatımızın 174.kuruluş yıl dönümü kutluyorum.” EZGİ KOSTAK            
 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler