istanbul escort

aksaray haber

Vali Tavlı Yenice’deydi 06.12.2019

06 Aralık 2019 13:17
Vali Tavlı Yenice’deydi 06.12.2019

Bir dizi inceleme ve ziyaret için Yenice ilçesine giden Vali Orhan Tavlı, Yenice Kaymakamlığını, Yenice Belediyesini ve Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Yenice Kaymakamlığına Ziyaret

Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Adalet ve Kalkınma Partisi Yenice İlçesi Genel Meclis Üyeleri Oktay Arslan ve Hilmi Ünal, Milliyetçi Hareket Partisi Yenice İlçesi Genel Meclis Üyesi Recai Ertan’ın da bulunduğu ziyarette Vali Orhan Tavlı, Yenice Kaymakamı Ahmet Başer ile bir süre görüşerek Yenice ilçesinin genel durumu, Yenice Kaymakamlığı tarafından yapılan yatırımlar ve yürütülen projeler hakkında bilgi aldı. Yapılan görüşmelerin ardından Vali Orhan Tavlı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Yenice Kaymakamlığı’nda açılan “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” sergisini gezerek sergide emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Yenice Belediyesi’ne Ziyaret

 

Vali Orhan Tavlı, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar’ı ziyaret etti. Yenice Kaymakamı Ahmet Başer, Adalet ve Kalkınma Partisi Yenice İlçesi Genel Meclis Üyeleri Oktay Arslan ve Hilmi Ünal, Milliyetçi Hareket Partisi Yenice İlçesi Genel Meclis Üyesi Recai Ertan’ın da bulunduğu ziyarette Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali Orhan Tavlı, Yenice Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Vali Orhan Tavlı’ya teşekkür etti.

 

Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ziyaret

 

Vali Orhan Tavlı, 1990 yılında eğitim – öğretime başlayan, 1 müdür, 4 müdür yardımcısı, 27 öğretmen, 1 sayman, 4 yardımcı personel, 190 örgün öğretim öğrencisi ve 55 çıraklık öğrencisi ile eğitim – öğretime devam eden Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Yenice Kaymakamı Ahmet Başer ve Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Adalet ve Kalkınma Partisi Yenice İlçesi Genel Meclis Üyeleri Oktay Arslan ve Hilmi Ünal, Milliyetçi Hareket Partisi Yenice İlçesi Genel Meclis Üyesi Recai Ertan’ın da bulunduğu ziyarette Vali Orhan Tavlı, Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Hasan Baş ve beraberindekiler ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Görüşmelerin ardından Vali Orhan Tavlı, Yenice Kaymakamı Ahmet Başer, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Hasan Baş ve beraberindekiler Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojisi Bölümü için açmış olduğu Mesleki Eğitimi Geliştirme başlığı altında “Üretiyoruz, Öğreniyoruz” isimli projesi kapsamında 700.000 TL hibe desteği ile Kaymakamlık, Belediye ve özel sektör iş birliğinde kurulan İDA kimya üretim atölyesini gezerek kimya teknolojisi alanı bölüm şefi Funda Tekin’den üretilen ürünler hakkında bilgi aldılar.

Ardından Vali Orhan Tavlı, Yenice Kaymakamı Ahmet Başer, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Hasan Baş ve beraberindekiler Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Elektrik – Elektronik Teknolojisi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Teknolojisi bölümlerini gezip öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilere derslerinde ve çalışmalarında başarılar dilediler. EZGİ KOSTAK

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler