istanbul escort

Vali Aktaş’a ziyaretçi akını (27.06.2020)

27 Haziran 2020 15:20
Vali Aktaş’a ziyaretçi akını (27.06.2020)

Vali İlhami Aktaş ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Hak-İş Konfederasyonu İl Başkanı Vedat Yılmaz, Evrensel Hafızlar Derneği Çanakkale Şube Başkanı Erdoğan Uz, KADEM Çanakkale Şube Başkanı Aynur Tuna Yavaş ve Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilcisi Zeynel Kılıç Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Hak-İş Konfederasyonu İl Başkanı Vedat Yılmaz, Öz Orman-İş Bölge Başkanı Hikmet Benli, Öz Büro-İş İl Başkanı Recep Esen, Liman-İş İl Temsilcisi Ali Çanta ve Öz Büro-İş Sendikası İl Başkan Yardımcısı Hülya Dağcı Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette; Hak-İş Konfederasyonu İl Başkanı Vedat Yılmaz ve beraberindeki heyet Vali İlhami Aktaş’a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular. Vali Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Evrensel Hafızlar Derneği’nin ziyareti

Evrensel Hafızlar Derneği Çanakkale Şube Başkanı Erdoğan Uz ile yönetim kurulu üyeleri Hasan Kantar, Ahmet Ünal ve Ömer Kul Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular. Ziyarette; Vali İlhami Aktaş, Evrensel Hafızlar Derneği Çanakkale Şube Başkanı Erdoğan Uz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşerek sohbet etti. Vali Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Evrensel Hafızlar Derneği Çanakkale Şube Başkanı Erdoğan Uz ve yönetim kurulu üyeleri teşekkür etti.

KADEM’in ziyareti

KADEM Çanakkale Şube Başkanı Aynur Tuna Yavaş, KADEM Çanakkale Şube Başkan Yardımcısı Saniye Elmas, yönetim kurulu üyeleri Altınay Bozkurt, Serihan Talay, Gülümser Korkmaz, Gülsüm Torlak ve Genç KADEM Sorumlusu Betül Taşkın Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette; KADEM Çanakkale Şube Başkanı Aynur Tuna Yavaş ve beraberindeki heyet, Vali İlhami Aktaş’a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu ve KADEM’in çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami Aktaş,  Kadın ve Demokrasi Derneği Çanakkale Şube Başkanı Aynur Tuna Yavaş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Türkiye Gençlik Vakfı’nın ziyareti

Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilcisi Zeynel Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular. Ziyarette; Vali İlhami Aktaş Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilcisi Zeynel Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşerek sohbet etti. Vali Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler