istanbul escort

Üstün; “Çanakkale Ruhu ile yola çıkmış bir partiyiz” (16.07.2020)

Son Güncelleme : 16 Temmuz 2020 12:07

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Gelecek Partisi Kültür ve Turizm Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ ve beraberindeki partililer basın ile bir araya geldi.

Bir otelde düzenlenen basın ile buluşma etkinliğine Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Gelecek Partisi Kültür ve Turizm Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ, Gelecek Partisi İl Başkanı Hüseyin Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Yiğit Akkoyun, partililer ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Etkinlikte konuşan Gelecek Partisi İl Başkanı Hüseyin Yıldırım; “Gelecek Partisi, yaklaşık 7 ay önce Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde 152 cesur kurucumuzla Türk siyasetine yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuş oldu. Cesur diyorum çünkü Türkiye’de artık siyaset yapmak cesur işi oldu. 63 İl’imizde İl Başkanı atandı. Yaklaşık 40 İl’imizde il başkanları ve yönetimleri oluşturuldu. 239 ilçeye İlçe Başkanları atandı ve teşkilatlanma çalışmalarımız devam ediyor. Birinci olağan kongre sürecini başlatmış bulunmaktayız. Zamanında veya erken yapılacak seçimlere girmek için bütün şartları sağlayacağız. En geç Eylül ayında inşallah birinci olağan büyük kongremizi yapacağız” dedi.

Gelecek Partisi Kültür ve Turizm Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ ise; “Türkiye’mizde parti kurmanın da cesaret istediği bir noktaya geldik. Gelecek Partisi, 152 cesur kurucuyla kuruldu. Gelecek Partisi 12 Aralık tarihinde kuruluşunu ilan etti. Bu kadar kısa bir süre içerisinde Türkiye’de 63 İl’de teşkilatlandı. Özgürlüğü savunan bir Gelecek Partisi kuruldu” diye konuştu.

Üstün; “Çanakkale Ruhu ile yola çıkmış bir partiyiz”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün de; “Çanakkale Ruhu ile çıkmış bir partiyiz. Eskişehir, Balıkesir ve Bursa’dan sonra Çanakkale’deyiz. Her gittiğimiz İl’de ziyaretlerde bulunduk. Esnaflarımızı ziyaret ettik. Bir ümit olmanın ve sıkıntıları açık bir şekilde dillendirecek bir partinin kurulmuş olmasından dolayı vatandaşımızın çok mutlu olduğunu gördük. Esnafımızın çok zor durumda olduğun u ve kepenk kapatacak durumlara geldiğini gördük.  Çok zor bir süreçten geçiyoruz” dedi.

Enishan Keskin

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler