istanbul escort

Üretim Tatbikatları Tamamlandı 02.12.2019

02 Aralık 2019 12:59
Üretim Tatbikatları Tamamlandı 02.12.2019

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğünün 2020 yılı üretimlerine yönelik olarak iş güvenliği, ağaç kesme ve boylama ile standardizasyon konularını içeren üretim tatbikatları, 8 Orman İşletme Müdürlüğünde uygulamalı olarak 13 Kasım- 27 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Üretim tatbikatları Çanakkale Orman Bölge Müdürü Enver Demirci, Orman Bölge Müdürü Yardımcıları Birol Dündar, Ahmet Köle, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Bahri Durmaz, İş Güvenliği Uzmanı Orman Mühendisi Vedat Tunca, ilgili İşletme Müdürleri, Müdür Yardımcıları, İşletme Şefleri, Orman Muhafaza Memurları, üretimde çalışan personel, orman köylüsü ve kooperatifleri ile yörede faaliyet gösteren firmaların da katılımıyla bire bir yerinde uygulamalı olarak yapıldı.
Çanakkale Orman Bölge Müdürü  Enver Demirci, tatbikatlarda önceliği iş güvenliği başta olmak üzere, “Ormanlarında Silvikültürel tekniklere uygun bir orman işletmeciliği, bunun yanında da standartların ve piyasanın isteklerine uygun emval üretiminin yapılması gerektiğini “belirterek, kazasız ve verimli bir üretim yılı olması temennisinde bulundu. EZGİ KOSTAK

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler