istanbul escort

ULUSOY’A VEDA YEMEĞİ 06.10.2019

Son Güncelleme : 06 Ekim 2019 09:10
ULUSOY’A VEDA YEMEĞİ 06.10.2019

Çanakkale Orman Bölge Müdürü iken, Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Refik Ulusoy için veda yemeği düzenlendi.

Çanakkale Orman Bölge ve İşletme Müdürlükleri personelinin yoğun katılım gösterdiği gecede, Çanakkale Bölge Müdürü Enver Demirci yaptığı konuşmasında, Refik Ulusoy’a  yaptığı üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek yeni görevinin hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diledi.

Demircinin ardından söz alan Refik Ulusoy Çanakkale’ye kurucu Bölge Müdürü olarak atandığını, personel ve arşiv açısından oldukça fazla olan eksikliklerin tamamlanmasının uzun zaman aldığını, ayrıca görev yaptığı 45 ayda yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğünü her konuda ileriye taşıdıklarını belirterek emeği geçen tüm personele teşekkür etti.

Çalışma prensiplerinin insana saygı ve işine saygı olduğunu bu çerçevede çalışarak huzurlu bir çalışma süreci yaşadıklarını, buna katkı sağlayan herkese teşekkür ettiğini ifade etti. Bu süreçte İdare binalarının ve hizmet evlerinin bakım ve onarımlarını sağladıklarını, ormanların bakımına ve gençleştirilmesine önem verdiklerini belirten Ulusoy çalıştığı dönemde çok tehlikeli orman yangınları yaşadıklarını, bu yangınlarda işçisi, mühendisi ve yöneticileriyle çok iyi koordine olduklarını, yanan yerlerinde zamanında gençleştirildiğini ifade etti. Yeni Bölge Müdürü Enver Demirci’ye başarılar dileyen Ulusoy  programa katılan herkese teşekkür edip  bundan sonraki hayatlarında sağlık, mutluluk ve başarılar dileyerek veda etti. Veda yemeği Ulusoy’a gecenin anısına plaket ve hediye takdimi ile sona erdi. EZGİ KOSTAK

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler