istanbul escort

Turan’dan Disiplinler Arası Karma Sergi Ziyareti 29.11.2019

29 Kasım 2019 09:44
Turan’dan Disiplinler Arası Karma Sergi Ziyareti 29.11.2019

Çanakkale Sanat Köyü Oluşturma ve Yaşatma Derneği’nin (ÇASAKÖDER) ‘Disiplinler Arası Karma Sergisi” Devlet Güzel Sanatlar Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu. 37 sanatçının farklı dallarda ortaya çıkardığı eserlerin oluşturduğu karma sergiye Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan ziyarette bulundu.

Sergide yer alan resim, ebru sanatı, tezhip, çini, cam yapımı, ahşap tasarımı, çavdar tasarımı, seramik, taş tasarımı, fotoğraf, çiçek tasarımı makrome, mikro mozaik ve kırk yama gibi her biri birbirinden farklı çalışmaları inceleyen Başkanvekili Turan, eserler hakkında sanatçılardan tek tek bilgi aldı.
Ziyarette Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan’a İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz eşlik etti. Ziyaret sonunda İl Müdürü Dokuz, günün anısına Başkanvekili Turan’a Çanakkale At Başlı Vazosunu takdim etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve sergiye olan beğenisini dile getiren Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ÇASAKÖDER üyesi sanatçılara başarılar diledi.  GÜL DÜVENCİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler