istanbul escort

TURAN: “‘YAZIKLAR OLSUN’ CEVABINI ALIRSIN!” 24.09.2019

24 Eylül 2019 13:25
TURAN: “‘YAZIKLAR OLSUN’ CEVABINI ALIRSIN!” 24.09.2019

AK Parti'de yaşanan istifalar siyaset gündemini hareketlendirirken, peş peşe açıklamalar da gelmeye devam ediyor. Son olarak AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan sosyal medya hesabı Twitter üzerinden istifalara ilişkin bir açıklama geldi.

Cumhurbaşkanlığının resmi Twitter hesabı üzerinden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesince düzenlenen etkinlikten "Suriyeli bir çocuğun acısını, Gazzeli bir yetimin yürek sızısını; Yemen'de, Somali'de evlatlarına bir kuru ekmek dahi götüremeyen babaların hüznünü kalbimizde hissediyoruz. Türkiye, kimliğine bakmadan zalimin karşısında, mazlumun yanındadır" dediği bölüm paylaşıldı.

 

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan tweeti alıntılayıp "İstifa edebilirsin, ikbal kavgası güdebilirsin, şahsi beklentilerim karşılanmadı diyebilirsin; ama bu konuşma dün ABD'nin merkezinde ilk günkü duruşla, heyecanla dünya medyasına yapıldı. Bu konuşmayı yapana "kuruluş felsefesi vs" dersen sadece "yazıklar olsun" cevabını alırsın!" diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler