istanbul escort

TURAN: “İMAMOĞLU KAZANMADI, BİZ HEDİYE ETTİK” 18.09.2019

Son Güncelleme : 18 Eylül 2019 09:09
TURAN: “İMAMOĞLU KAZANMADI, BİZ HEDİYE ETTİK”  18.09.2019

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, partisinde yaşanan istifalara ilişkin olarak "Ben biliyorum ki Erdoğan'sız Bülent Turan Çanakkale'de bir hiçtir. Erdoğan'la birlikte yürürsek kıymetimiz var" dedi. Turan, 23 Haziran'da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için de "İmamoğlu kazanmadı, biz hediye ettik" dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, önceki gün Habertürk TV'de yayınlanan Açık ve Net programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

 

“17 YILDA HATALAR TABİKİ OLMUŞTUR”

 

AK Parti içindeki istifaları değerlendiren Turan, “AK Parti kendi geleneklerini güncelleyen parti. AK Parti, kuruluş felsefesinden asla vazgeçmedi. Biz bir üyemizin istifasını bile üzüntüyle karşılarız. Keşke Davutoğlu, keşke o vakfın başkanlığında olup hizmet etseydi. İstifa etmesi başka mesele. Partiden ayrılan isimler son seçimde aday adayıydılar. Tabii ki 17 yılın içinde hatalar olmuştur. Ahmet Davutoğlu şimdilerde ortak akıldan bahsediyor ama Başbakanken 4 danışmanıyla tüm Türkiye’yi idare etmeye çalışıyordu. Sayın Davutoğlu'nun döneminde arkadaşlarımız Türkiye'yi yönetmeye talipti. Ben 17 Aralık'ta da milletvekiliydim. 15 Temmuz gördük. FETÖ'cü olan 15-20 milletvekili gitti biz daha da kenetlendik. Benim hiçbir endişem yok. Halkımız bize 'Erdoğan'la olun' diye oy verdi. Ben biliyorum ki Erdoğan'sız Bülent Turan Çanakkale'de bir hiçtir. Erdoğan'la yürürsek kıymetimiz var. Bizim vekillerimizin hepsi de aynı kanaatte. Yeni kurulacak partilere hiçbir şans vermiyorum. Halkın talepleri değişiyor, AK Parti bunu okumalı” dedi.

 

“İSTANBUL’U BİZ HEDİYE ETTİK”

 

İptal edilen ve 23 Haziran’da yenilenen İstanbul seçimini de değerlendiren Turan, “İmamoğlu İstanbul'da kazanmadı, biz hediye ettik tabiri caizse" diyen Turan, “Bir daha İmamoğlu’nun İstanbul kazanma ihtimali yok. Yeni dönemde İstanbul tekrar AK Parti’nin olacaktır” diye konuştu.

CANER KÜPELİ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler