istanbul escort

Truva OPET’ten büyük başarı… (26.06.2020)

26 Haziran 2020 14:30
Truva OPET’ten büyük başarı… (26.06.2020)

OPET Truva Dinlenme Tesisleri, 1400 bayi arasında yapılan değerlendirmede ilk 5’e girdi. Organizasyonda 5. olan Truva Dinlenme Tesisleri, elde ettiği bu önemli başarıyı kutladı.

OPET Truva Dinlenme Tesisleri, OPET tarafından bir yıl boyunca farklı kriterlerde değerlendirilen 1400 bayi arasından ilk 5 arasına girdi. Elde edilen bu başarı nedeniyle, tüm personel tam altın ile onurlandırıldı. OPET Truva Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen törende konuşan Truva Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kılıç, 1400 bayi arasından ilk 5’e girdikleri için mutlu ve gururlu olduklarını söyledi. Kılıç; “OPET, geçmişimize ve tarihimize sahip çıkıyor. Türkiye’nin gözbebeği bir akaryakıt markası. Bu markanın bir parçası olmaktan son derece mutluyuz ve gururluyuz. Bizde Truva petrol şirketleri olarak bu bayrağı bölgemizde en iyi bir şekilde taşımak adına çalışıyoruz. Yaptığımız işler nedeniyle de OPET tarafından takdir ediliyoruz. 1400 bayi arasından ilk 5’e giriyoruz. Bu bizim için büyük bir başarı. Bölgenin en kaliteli istasyonuyuz. En modern istasyonuyuz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte OPET bayrağını çok daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Bizlere bugün moral veren Bölge Müdürümüze, OPET’in çok kıymetli yönetim kurulu üyelerine, OPET yetkililerine, çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“Hedefimiz Türkiye’de ilk üçe girmek”

“Bu başarıda ciddi bir emek var” diyen Kılıç; “Bu başarıda her çalışanımızın büyük bir emeği var. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepsinin eline koluna sağlık. Bundan sonraki süreçte hedefimiz Türkiye’de ilk üçe girmektir. İnşallah bunu da başaracağız. Çünkü o hırsımız ve azmimiz var. Daha güzel işlere imza atacağız” şeklinde konuştu.

Şener; “Bu büyük bir başarı”

OPET Ege Bölge Müdürü Emrah Şener ise; “OPET kurulduğunda farklılaşmak adına kendine bir yol çizmiş ve bu ülkede kazandığını bu ülke topraklarına harcamayı amaçlıyor. Bunun en somut örneklerinden biri de Çanakkale’de olmuş. OPET öncelikle Gelibolu Yarımadası’nda daha sonra da Truva tarihinin geçtiği yerlerde önemli çalışmalar gerçekleştirdi. OPET yine farklılaşmak için ön saha çalışanlarına destek olmak adına bir faaliyet düzenledi. Bu organizasyonda, Çanakkale’nin Truva petrolü beşinci oldu. Bu büyük bir başarı. 1400 bayi arasından 5. olmak gerçekten büyük bir başarı. Çünkü bu bütün yıl süren bir yarışma. Bu başarıdan dolayı Truva petrolü tebrik ediyoruz” diye konuştu. Yapılan konuşmanın ardından, elde edilen başarı pasta kesilerek kutlandı ve tüm personel altın ile ödüllendirildi.

Gürhan Kökçak

Etiketler: çanakkale

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler