istanbul escort

Tonka’dan Yeni İl Başkanı Makas’a Tebrik

14 Aralık 2019 15:05
Tonka’dan Yeni İl Başkanı Makas’a Tebrik

AK Parti İl Başkanlığı görevi için adı geçen üç kişiden biri olan Kaan Tonka, yazılı bir açıklama yaparak yeni seçilen İl Başkanı Naim Makas’ı tebrik etti.

Yazılı olarak açıklama yapan Av. Kaan Tonka, “Değerli dava arkadaşlarım; öncelikle şunu belirtmek isterim ki, İl başkan adaylığı için davet edilen isimler açıklandığında kaybedeni olmayan bir süreçten geçeceğimizi görmekten gayet mutlu olmuştum. Aslolan birlik beraberliğimizi koruyabilmektir. Başından sonuna bu şuur ve gayretle süreci yürüttük. Teşkilatımızın desteğini de, bu süreçte hep yanımızda hissettik. Naim Makas kardeşimiz, ülkesine, milletine ve devletine bağlı, yerli ve milli karaktere haiz kıymetli bir arkadaşımızdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, bu kutlu görevi layığı ile yerine getireceğinden zerre şüphem bulunmamaktadır. Sayın İl Başkanımız Naim Makas'ı kutluyor, en kalbi duygularımla başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa eden Gültekin Yıldız’ın ardından Ankara’ya çağırılan; Naim Makas, Kaan Tonka ve Ergin Sezen, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüler. Yapılan görüşmelerin ardından Erdoğan’ın tercihi Naim Makas’tan yana oldu.

FUNDA FİGEN

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler