istanbul escort

TDD, sanal yaz kampına katılımcı arıyor (28.06.2020)

28 Haziran 2020 14:49
TDD, sanal yaz kampına katılımcı arıyor (28.06.2020)

Topluma Destek Derneği, Temmuz ayında gerçekleşecek olan ‘Virtual Summer Camp 2020’ sanal yaz kampı için katılımcılarını arıyor.

Türkiye, Portekiz, Macaristan, ispanya, Fas, Yunanistan ve Hırvatistan’dan birer derneğin katılımı ile 7 Ülke derneği ortak bir sanal yaz kampı düzenleyecek. Türkiye’den Topluma Destek Derneği’nin de katılımıyla gerçekleşecek olan kampa katılımcı aranıyor. Gerçekleşecek olan yaz kampı; Virtual Summer Camp 2020, Temmuz ayında gerçekleşecek ve genç katılımcıların eğlenmesi, arkadaşlık kurması ve Mental Health, sexuality, disability ve etnicity gibi konularının tartışılmasını içeren bir sanal yaz kampıdır. 7 farklı ülkeden 18-30 yaş arasındaki gençler, Temmuz 2020'de 4 hafta sürecek olan etkinliklere katılacak. (6-31 Temmuz) Kampın bir parçası olarak planlanan program öğeleri; öğrenme, sosyalleşme, boş zaman etkinlikleri ve proje gruplarıdır. Proje planına göre Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 2 saatlik oturumlar yapılacak.

Proje sonunda sanal rozet

Gerçekleşecek olan proje kapsamında, oyun oturumları ve kültürel geceler düzenlenecek. Eşzamansız etkinlik olarak, bireysel etkinlikler ve bir forum içerecektir. Aynı zamanda sohbet etmek ve eğlenmek için çevrimiçi olarak bağlantılar sağlanacak. Ayrıca Erasmus+ Virtual Exchange profesyonel kolaylaştırıcıları tarafından yönlendirilen görüşmelere katılım sağlanacaktır. Katılımcılar ayrıca projeyi tamamladıktan sonra Erasmus+ Virtual Exchange tarafından verilen özel bir akreditasyon (sanal rozet) alacaklar. Başvuru şartları ise; 18-30 yaş arası kişiler, Farklı ülkelerden gençlerle yeni şeyler öğrenmek ve bilgi alışverişinde bulunmak isteyen kişiler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Program süresince tüm aktivitelere katılabilen kişiler ve Minimum B1 İngilizce seviyesine sahip kişiler başvuru yapabilir. Katılmak isteyenler vatandaşlar ise katılım formunu en geç 1 Temmuz 2020'ye kadar doldurabilirler. Topluma Destek Derneği yapılan başvurular arasından 5 katılımcı seçecek.  Daha detaylı bilgi için, toplumadestekdernegiproject@gmail.com adresinden iletişime geçilebilir.

Enishan Keskin

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler