istanbul escort

TAEKWONDO’DA DEFNE ÖZMEN RÜZGARI

Son Güncelleme : 26 Kasım 2019 09:11
TAEKWONDO’DA DEFNE ÖZMEN RÜZGARI

18 Mart Taekwondo Spor Kulübünün sporcusu Defne Özmen başarıları ile adını ezberletiyor.

Çanakkale Tekwondosunda her geçen gün başarılı sporcuların sayısı artıyor. Son yıllarda bu isimlere bir yenisi daha eklendi. 18 Mart Taekwondo spor kulübünün başarılı sporcusu Defne Özmen elde ettiği başarılarla adını duyurmaya başladı.

2006 doğumlu olan Defne Özmen 2017 yılında Taekwondo’ya başlamasına rağmen 2018 yılında katıldığı Türkiye Minikler Taekwondo şampiyonasında 57 kiloda tüm rakiplerini zorlanmadan mağlup ederek Türkiye Şampiyonu olmayı başardı. 2019 yılında Türkiye beşincisi olarak 2020 yılında Milli takım adına yarışma başarısını yakalayan Defne Özmen’in bir çok ülkenin katıldığı Uluslararası Open Taekwondo şampiyonasında ikinciliği ve bir çok şampiyonada birincilikleri bulunuyor.

Taekwondo sporuna 2017 yılında başlamasına rağmen elde ettiği şampiyonluklarla adını duyuran başarılı sporcunun antrenörlüğünü Semih Güvenç ve Asuman Pişkin yaparken, kulüp başkanlığını ise Önder Ergül yapıyor.

Şampiyon sporcu en büyük hayalinin Milli Takım forması altında Avrupa ve Dünya şampiyonlukları olduğunu ifade ederken, başarılı sporcunun antrenörü Asuman Pişkin yaptığı açıklamada Defne Özmen’in kısa süre önce Taekwondo’ya başlamasına rağmen antrenman disiplini ve yetenekleri ile çok yol kaydettiğini kendisinden daha büyük başarılar beklediğini ifade etti.

 

 

Etiketler: taekwondo çanakkale defne özmen şampiyon

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler