istanbul escort

Siyasilerden Seçim Yorumu

Son Güncelleme : 24 Haziran 2019 16:06
Siyasilerden Seçim Yorumu

İstanbul’da 31 Mart Yerel Seçimlerin iptal edilmesinin ardından, 23 Haziran’da yenilenen seçimin kazananı tekrar Millet İttifakının adayı Ekrem İmamoğlu oldu. İstanbul’un yanı sıra tüm ülkede merak konusu haline gelen seçimlerin değerlendirmesini Çanakkaleli siyasiler bakın nasıl değerlendirdi…

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan, “AK Parti 17 yıldır milyonların teveccühüyle büyük yürüyüşünü sürdürüyor. Seçim kazanmak da kaybetmek de işin doğasında var. Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Bu süreçten gerekli dersi çıkarıp, daha güçlü şekilde yoluna devam edecek kudrete ve kültüre sahip bir partidir. Seçim geride kaldı, ileriye bakıyoruz. Seçimsiz geçecek 4 yılın motivasyonuyla 2023 hedeflerimize odaklanacağız. Hatırası büyük olan bu şehirde küçük hesaplarla liderini, tabanını ve gönlü İstanbul’da olan milyonları üzenler için de muhasebe ve muhakeme dönemi! Toparlanın gitmiyoruz” dedi.

 

AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu, “İstanbul bir seçim yaptı. İyisiyle kötüsüyle tüm siyasi görüşler projelerini paylaştı, yaptıklarını anlattı, yapacaklarını vaat etti. Sonuçta 17 yıllık AK Parti iktidarımızda dediğimiz gibi seçim günü söz de karar da milletindir.İstanbullu vatandaşlarımız kararını verdi ve Ekrem İmamoğlu beyefendiyi Belediye Başkanı seçti.Bize düşen her zamanki nezaketle tebrik etmek ve başarılar dilemektir.Aynı Çanakkale’de 31 Mart’ta kazanan Belediye Başkanları gibi İstanbul Belediye Başkanını da tebrik ediyor başarılar diliyoruz tabii ki. Dün geceden beri yazılanları okuyorum ve bekliyorum her zamanki gibi. Sakinleşmek, sağduyuyla düşünmek bizim işimiz olmalı. Bu seçim ne dünyanın sonu, ne de teşkilatlarımızın.17 yıldır yaptığımız doğruların, halkın yaşamına dokunan hizmetlerimizin sebebiyle iktidardayız. Neyi yanlış yapıyorsak düzeltir iktidar olmanın sorumluluğuyla hizmetlerimize devam ederiz kimse merak etmesin. Bu dava ve ona inanan insanlar teşkilatta olsun olmasın inandığı değerlere sahip çıkanlardır. Biz inandığımız değerlerin lideri Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın peşinde dün olduğu gibi bugün de durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Kimseye bittiler, gidiyorlar çığırtkanlığı yaptırmayız, yaptırmayacağız da zaten. Bizim savunduğumuz değerler bir seçimle bitmeyecek kadar ulvi ve binlerce insanın umudu. AK Parti bu ülkeyi yine yarınlara götürecek umududur. Biz 2023 vizyonunda Türkiye’de güçlü Meclisi güçlü teşkilatlarıyla Cumhuriyetin 100.yılına yakışan işler yapmaya devam edeceğiz. En doğru kararı veren milletimizin bize verdiği uyarıları görüyor ve en kısa sürede gönülleri tekrar kazanan neferleriyle milletimizin her zaman yanında olduğumuzu göstereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın çünkü biliyoruz ki “ Biz Birlikte Türkiye’yiz “ ve seçimsiz geçecek 4 yılda yapılacak çok işimiz var. Unutmayın sevgili dostlar, sloganımız hala; ‘Durmak Yok Yola Devam’ Şimdi ülkemiz için çalışma vakti.

 

AK Parti 26. Dönem Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, “Milletin kurup 17 yıldır takdir ettiği AK Parti, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde milletimizin bize mesajı alıp gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra daha güçlü yola devam edebilecek bir Lider, Kadro ve anlayışa sahip bir partidir. Durmak yok yola devam” diye konuştu.

 

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Tüm karalama ve yalanlara İstanbullu cevabını bir kez daha ve daha ağır bir sonuçla verdi. İstanbul’a sosyal demokrat belediyecilik anlayışını getirecek olan Ekrem İmamoğlu’nu ve tüm İstanbulluları bize yaşattıkları mutluluk için yürekten tebrik ediyorum. Her şey çok güzel oldu” dedi.

 

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, “Her şey çok güzel olacak dedik, bize inandınız, destek oldunuz. Teşekkürler İstanbul. Bugün her şey çok güzel oldu” şeklinde konuştu.

 

CHP Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek,Her şey çok güzel olacak diye yola çıktığımızda diğer tüm arkadaşlarımız gibi soluksuz, gece gündüz çalışan hukuk birimimize Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak özel teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık. Her şey çok güzel oldu” açıklamasında bulundu.

UTKU YAŞAR CÜCE

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler