istanbul escort

Sınavlara Hazırlanan Öğrencilere Sıcak Çorba 17.11.2019

16 Kasım 2019 15:59
Sınavlara Hazırlanan Öğrencilere Sıcak Çorba  17.11.2019

ÇOMÜ kütüphanesi önünde Genç Müsiad Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlikle vize sınavına çalışan bin kadar öğrenciye sıcak çorba ikramı yapıldı. Etkinlikte ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat bizzat servis yaparken kütüphanede sınava hazırlanan öğrenciler etkinlikle moral buldular.

Konu hakkında açıklama yapan Çanakkale MÜSİAD Başkanı Şerif Mutlu: “Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir. Ülkemiz zorlu günlerini bilim, ilim ve irfanla aşacaktır. Bizler de MÜSİAD olarak zorlu sınav günlerinde öğrenci kardeşlerimizin yanında olarak derslerinde başarılı olmalarına katkı vermek istedik. Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz etkinlikte sayın rektörümüzün bizzat yer alması hepimize moral ve motivasyon kaynağı oldu. Öğrencisi, öğretim üyesi, iş adamı, sanayicisi; hepimiz birlikte biriz ve Türkiye’yiz. Katkı ve emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Çanakkale MÜSİAD Başkan yardımcısı Eyüp Tan, Yönetim Kurulu üyeleri Levent Şahin, Aydın Çetin, ÇOMÜ Genç Müsiad Topluluk Başkanı Fatih Yakar ile Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Bünyamin Bucak, Prof. Dr. Suat Uğur, Daire Başkanı Ayhan Monus ve Öğrenci Konseyi Başkanı Alperen Uysal da gece yarısına kadar süren çorba ikramında yer aldılar. HAVVA PORTAKAL

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler