SIFIR ATIK PROJESİ’NE DİKKAT ÇEKTİLER 23.08.2019

23 Ağustos 2019 15:15
SIFIR ATIK PROJESİ’NE DİKKAT ÇEKTİLER 23.08.2019

Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, Kadın ve Demokrasi Derneği Merkezi (KADEM) Çanakkale Temsilciliği kursiyerlerinin Kordon Etkinliğine katıldı.

 

Ülkemizdeki mevcut sosyal ve ekonomik düzenin gelişimine katkı sağlamak amacıyla kadınların birikimlerini, yeteneklerini verimli olarak kullanabilecekleri uygun bir zemin sağlama amacı güden Kadın ve Demokrasi Derneği Merkezi (KADEM) Çanakkale Temsilciliği kursiyerlerinin “Sıfır Atık” kapsamında atık malzemelerden hazırlanan geri dönüşüm ürünlerinin sergilendiği ve satışının yapıldığı   Kordonda gerçekleştirilen etkinliğe Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü katılım sağladı.

KADEM Çanakkale Temsilciliği kursiyerlerinin ve özel çocukların hazırlamış olduğu atık malzemelerden hazırlanan geri dönüşüm ürünlerinin sergilendiği ve satışının yapıldığı etkinliğin açılışında, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü standı kuruldu. Halkın Sıfır Atık kapsamında plastik poşet kullanımının azaltılması ve çevrenin korunması konusunda farkındalığın arttırılması için bez poşet ve çevre ajandası dağıtımı yapıldı. Etkinliğe,  Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, Çevre Yönetimi  Şube Müdürü Ali Rıza Ateş, Çevre Mühendisi Cenan Karslı ve Çevre Mühendisi Funda Yalın katılım sağladı. CANER KÜPELİ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler