istanbul escort

SAHADA YENİLGİYE DEĞİL MÜCADELEYE BAKARIM (29.11.2019)

Son Güncelleme : 29 Kasım 2019 08:11
SAHADA YENİLGİYE DEĞİL MÜCADELEYE BAKARIM (29.11.2019)

Yeni Çanspor’un deneyimli teknik adamı Ahmet Hacıhamzaoğlu açıklamalarda bulundu.

Süper Amatör ligte zirve mücadelesi veren Yeni Çanspor’un tecrübeli teknik adamı Ahmet Hacıhamzaoğlu deplasmanda oynanan ve kaybedilen Çanakkale Dardanelspor karşılaşmasından sonra açıklamalarda bulundu. Hamzaoğlu yenilgiye değil sahada verilen mücadeleye baktığını söylerken açıklamalarının devamında şunları söyledi.

Dardanelspor maçında mücadele edilmemesine üzüldüm.

Üzüldüm çünkü; Çanspor, her maçını ismine yakışır oynamalı. Şüphesiz kötü bir yenilgi ama sonuç olarak kaybedilen 3 puan. Kalp ağrım geçmiş değil. Bizi desteklemeye gelen taraftarlarımızın ne hissettiklerini biliyorum. Ligin lideri olarak çıktığımız bir maçta bu kadar ruhsuz oynayarak onları üzmeye hakkımız yoktu. Yeni Çanspor formasını giyiyorsan, değerini bilip o formayı bırakmamak için önce mücadele etmeyi öğreneceksin. Prensip olarak kırgınlığını belli eden bir teknik adam değilim, oyunculara kırgın olsam da onlarla çalışıp sorumluluğu kendi üzerime almak zorundayım.

Mağlubiyetin ilk sorumlusu benim.

Bazı yapmak istediklerimiz içinde “Ocak ayını”beklemek zorundayız. Biz transfer yaparken oyuncuların geçmişine yatırım yapıyoruz. Ama demek ki “geleceğine de yatırım yapmalıyız”.Mağlubiyetin sorumluluğunu üzerime alıyorum.

Yeni Çanspor takımı cesur olmalıdır.

Çanspor oyuncusu nerede oynarsa oynasın daha cesur oynamalıdır. Deplasmanda kötü oynamak bahanemiz olamaz. Buna katılmıyorum. Çünkü, Yeni Çanspor taraftarı her zaman her deplasmanda, yanımızda. Bizim için bu yarışta asgari kayıp önemli. Şu anda kaybedilmiş bir şey yok. Kaybedilen krediler var. İnşallah bunları aramayız.

Devre arasına kadar kalan dört maçımızı da kazanmalıyız.

Kazanacak gücümüzde var! Zaman zaman,Kızdığım, sinirlendiğim, durumlar muhakkak olacak. Kayıplardan sonra hangi yanlışı, hangi doğruyu yaptık, bunu düşünüyoruz. Yeni Çanspor’un antrenörüyseniz  umutsuzluğa kapılamazsınız. Bunun için bir sebep yok. Ben mücadele ederek yenilmeye 'evet' diyorum. Oyununuzla sonuca isyan edeceksiniz.

Mağlubiyeti kabullenmeyeceksiniz.

Oynadığınız oyunla başınızı dik tutacaksınız. Bu kadar kolay teslim olmayacaksınız ve Yeni Çanspor’da oynadığınızın farkına varacaksınız. Yeni Çanspor’da umutsuzluğa kapılacak hoca, başka takımda çalışacak, oyuncu gidip başka takımda oynayacak. Mağlubiyetlerden sonra bir sürü bahane üretip, bir dizi senaryo yazmak istemiyorum. Bu maçta rakip bizden çok iyiydi ama, karşısında da ona direnmeyen mücadele etmeyen bir takım vardı. Biz de onların işini kolaylaştırdık. Çanakkale Dardanelspor kulübünü aldığı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum.

Etiketler: çanspor çan çanakkale futbol antrenör

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler