SAĞLIKTA DA DEVAM

04 Temmuz 2018 09:10
SAĞLIKTA DA DEVAM

Yenice Devlet Hastanesine bağlı Kalkım Hizmet Biriminin açılış törenine katılan Ak Parti Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan; “Çanakkale sağlık alanında zirvede olacak bunun için ne gerekiyorsa yapacağız dedik ve yaptık. Yenice Devlet Hastanesi Kalkım Hizmet Birimi hayırlı olsun.”dedi.

Yenice Devlet Hastanesine bağlı Kalkım Hizmet Birimi düzenlenen törenle açıldı. Törene Vali Orhan Tavlı, Ak Parti Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, AK Parti İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız, Yenice Kaymakamı Ahmet Başer, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı ve vatandaşlar katıldı. Tören saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Daha sonra protokol konuşmalarına geçildi. 

AK Parti Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan törende yaptığı konuşmada şunları ifade etti; “Çanakkale sağlık alanında zirvede olacak bunun için ne gerekiyorsa yapacağız dedik ve yaptık. Sağlıktan kıymetli başka bir şey olabilir mi. O yüzden biz Çanakkale’mizin tüm sağlık alt yapısını elden geçiriyoruz. Çünkü sağlık önce insan diyen devletimizin çok önemli bir başlığı. Sağlığa bakacağız ki devlet millet kaynaşması daha iyi olsun. Çanakkale’de sağlıkla ilgili gururum çok. Çanakkale’nin  sağlık alanında zirvede olması için daha çok çalışmaya, daha çok üretmeye devam edeceğiz. “     Haber Merkezi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle