istanbul escort

‘Paylaşmakta Mutluluk Var’ 05.11.2019

05 Kasım 2019 09:31
‘Paylaşmakta Mutluluk Var’ 05.11.2019

Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulu tarafından düzenlenen ‘Paylaşmakta Mutluluk Var’ projesi ve Kızılay Haftası programında konuşan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, paylaşmanın çok kıymetli olduğunu vurguladı.

Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulu anasınıfı öğrencilerinin gerçekleştirdiği ‘Paylaşmakta Mutluluk Var’ projesi kapsamında toplanan hediyelerin teslimi ve 29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası etkinlikleri çerçevesinde kutlama programı düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen programa Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nermin Şahin, Türk Kızılay Biga Şube Başkanı Erdoğan Başer, Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulu Müdürü İbrahim Er, öğretmenler, öğrenciler ve aileler katıldı.

Sözlerine paylaşmanın önemine vurgu yaparak başlayan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Minik yavrularımızı, onlara bu güzel projenin hazırlanması için emek veren okul müdürümüzü ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. ‘Paylaşmakta Mutluluk Var’ projesini çok kıymetli buldum. İhtiyaç sahiplerine verilmek üzere toplanan eşyaları Türk Kızılay’ımıza ve onların aracılığıyla da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’yla Sosyal Market’e teslim ediliyor. Paylaşmak güzeldir, güzellikler ise paylaştıkça çoğalır. Kızılay, Osmanlı Rus savaşı döneminde cephe arkasında yaralı askerlerimize yardımcı olmak amacıyla kurulmuş ve hizmetlerini bu güne kadar sürdüren çok kıymetli hayır kurumumuzdur. Ben minik yavrularımızın içinde olduğu sosyal sorumluluk projesi için emeği geçenleri tebrik ediyorum. 29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftasını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Program ‘Paylaşmakta Mutluluk Var’ projesi kapsamında ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere toplanan giysi, oyuncak ve yiyeceklerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim edilmesiyle sona ererken, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan öğrencilerle sohbet ederek, fotoğraf çekindi.

HAVVA PORTAKAL

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler