istanbul escort

ÖZKAN “LİGİ PLAY-OFF İÇİNDE BİTİRECEĞİZ” 08.01.2020

Son Güncelleme : 08 Ocak 2020 09:01
ÖZKAN “LİGİ PLAY-OFF İÇİNDE BİTİRECEĞİZ” 08.01.2020

Yenicespor antrenörü Volkan Özkan sezonun ilk devresini değerlendirdi.

Çanakkale 1.Amatör lig ekiplerinden Yenicespor’un genç antrenörü Volkan Özkan sezonun ilk yarısında şansızlıklar yaşadıklarını ikinci devrenin sonunda play-off grubuna kalan takımlardan biri olmak istediklerini ifade etti.

YÖNETİM BELİRSİZLİĞİ YAŞADIK

Sezon başında yönetim kurulumuzdaki belirsizlikten dolayı sezonu çok geç açmak zorunda kaldık. Ligin başlamasına on gün kala yöneticilerimiz benimle anlaştılar. Bu durumdan dolayı ne transfer yapabilecek mali yapıya, nede zamanımız vardı.

APAR TOPAR TAKIM KURDUK

Sezon başındaki sorunlardan dolayı transfer çalışması ve sezon hazırlığı yapamadık. Acele takım kurmamız gerekiyordu. Bizde elimizdeki genç oyunculardan ve Yüksek Okuldaki öğrenci arkadaşlarımızdan apar topar bir takım oluşturduk. Tam olarak sezon başı hazırlıklarımızı gerçekleştirmeden yeni sezona başlamak zorunda kaldık.

İLK HEDEFİMİZİ LİGTE KALMAK OLARAK KOYDUK

Sezon başında ilk hedefimizi ligte kalmak olarak belirledik ve gidebileceğimiz yere kadar gitmek istedik. Kadromuzdaki futbolcuları tam olarak tanımadan üç antrenmanla sezonun ilk karşılaşmasına çıktık. İlk haftalar bu durumun dezavantajı ile puan almakta zorlandık bunun böyle olacağını da tahmin ediyorduk. Haftalar ilerledikçe kadromuzda bulunan oyuncuların birbirleriyle uyumu arttı ve topladığımız 10 puanla ilk devreyi küme düşme hattının iki basamak üzerinde bitirdik.

ÇOK GOL ATTIK ÇOK GOL YEDİK

İlk devre boyunca gol atmakta fazla zorlanmadık. Hemen hemen her karşılaşmada gol attık. Ama çok ta gol yedik. Savunmada yaşadığımız sıkıntılara bir çözüm bulabilseydik ve bazı hakem şansızlıkları yaşamasaydık ilk devreyi play-off hattının içerisinde bitirebilirdik diye düşünüyorum

İKİNCİ YARIDA TAKVİYELERİMİZ OLACAK

Önümüzdeki hafta sezonun ikinci devresi başlayacak. Hazırlıklarımıza devam ediyoruz. İlk yarıda çok şey beklediğimiz ama sakatlığından dolayı faydalanamadığımız Emrullah’ın düzelmesi bizleri sevindirdi. Ayrıca eski oyuncumuz Sedat Geyik ve Yeni Çanspor’dan Oğuz Gürses ile anlaşmaya vardık. Yeni arkadaşlarımızın da kadromuza katılması ile biraz daha güçlendik İkinci yarı ile birlikte yükselişe geçeceğimizi ve ligi play-off hattının içerisinde bitirebileceğimizi düşünüyorum. Çok genç bir takımımız var. Hedefimize ulaşırsak, en azından oyuncularımın Play-Off maçlarının heyecanını yaşamalarını ve böyle maçların tecrübesini edinmelerini istiyorum. İkinci yarının centilmence geçmesini diliyor, rakiplerimize başarılar diliyorum.

HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUZ

Son Olarak Yenice Halkına ve Yeniceli iş adamlarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Belediye Başkanımız Veysel Acar ve birkaç iş adamımızın haricinde kulübümüz hiçbir yerden destek almıyor. İlçemizin tek spor kulübü olan Yenicespor’un, çocuklarımızın spor yapabileceği tek kulüp olan Yenicespor’a daha fazla sahip çıkmaya ve destek olmaya davet ediyorum.

 

Etiketler: yenice yenicespor çanakkale futbol amatör

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler