Özkan “GÜVENLİK NEREDE KALDI”

Son Güncelleme : 11 Aralık 2019 09:12
Özkan “GÜVENLİK NEREDE KALDI”

Yenicespor antrenörü Volkan Özkan sert açıklamalarda bulundu.

Çanakkale 1.Amatör ligte mücadele eden Yenicespor’da antrenör Volkan Özkan Çanakkale Genç 1915 spor karşılaşmasından sonra sert açıklamalarda bulundu.

Sezon Başından Beri Hep Art Niyet

Sezon başından buyana oynadığımız her karşılaşmada müsabaka hakemleri art niyetli davranıyorlar. Bunu en son oynadığımız Çanakkale Genç 1915 spor karşılaşmasında da gördük. Futbolcumuzun eli kapalı hakem penaltı çalıyor. İkinci penaltı zaten tam bir komedi. Kalecimizin kafasına rakip oyuncu tekme vuruyor kalecimizin kafasında tekme izi çıkıyor kalecimiz yerde kıvranırken boş kaleye yuvarlanan topu oyuncumuz elle çıkartıyor faul yerine müsabaka hakemi penaltı çalıyor.

Rakibin 9 sarı kartı var kırmızıya dönmüyor

Rakip takımın karşılaşma içerisinde 8-9 sarı kartı var. Bir çok pozisyona rağmen kırmızıya dönmüyor. Karşılaşma biterken Saha Komserine güvenlik neden yok diyorum. Taraftar benim oyuncuma saldırıyor diyorum. Kulübedeki yöneticileri bana sana ne kardeşim diyor. Yenice’de güvenlik olmasa sen naparsın diye cevap veriyorum. Müsabaka hakemi bunu tehdit olarak algılıyor ve beni saha dışına atıyor. Yenice’de geçen hafta jandarma gelmedi diye müsabaka hakemi karşılaşmayı on beş dakika başlatmadı. Müsabaka bitiyor Çanakkale gibi kentte kimlik kartı olmayan kişiler benim oyuncularımı tartaklıyorlar, antrenörleri benim oyuncularımı tartaklıyor bir tane güvenlik yok. Takım olarak yaş ortalamamız 17-18 ve oyuncularımın güveni artık kalmadı.

 

 

Etiketler: yenice antrenör olaylar çanakkale güvenlik futbol

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Muhammet beteceli

11 Aralık 2019 18:57
Helal olsun volkan kardesime az bile soylemis

Son Eklenenler