istanbul escort

ÖZ GÖKÇEADA’DA

26 Aralık 2017 14:24
ÖZ GÖKÇEADA’DA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çanakkale Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, Çanakkale'de tamamlanan ilçe kongreleri sonrasında ilçe başkanlıklarını ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etmeye devam ediyor. Öz, bu kapsamda Gökçeada İlçe Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Mehmet Güneşhan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, tekrar tebrik etti.

Vekil  Öz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “CHP Gökçeada İlçe Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Mehmet Güneşhan ve yönetim kurulu üyelerimizi tekrar tebrik ederek önümüzdeki olağan yerel seçimlere ve genel seçimlere kadar Cumhuriyet Halk Partimizin yerelde Belediye Başkanlığını kazanması ve Ülke genelinde iktidar olabilmesi için gösterecekleri özverili çalışmalar için şimdiden teşekkür ediyoum. Önümüzdeki süreçte Partimizin üzerine düşen görev ve sorumluluk artmaktadır. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da örgütlerimizin emrinde olduğumuzu, tüm Çanakkale’de ve ilçelerimizde örgütlerimizle birlikte başarılı çalışmalara imza atacağımızı sadece seçimden seçime değil her zaman vatandaşımızın yanında olacağız.

Ailem Çanakkale temel ilkemizdir ve Gökçeadamızın, Çanakkalemizin aynı zamanda Ülkemizin refah yarınlara ulaşması için her zamankinden daha da fazla mücadele edeceğiz.”dedi.

Vekil Öz, CHP  Gökçeada İlçe Örgütü ziyaretinde İlçe Başkanı Mehmet Güneşhan'a TBMM 26. Dönem 2. Yasama yılındaki Basın açıklamaları, Meclis Genel Kurul Konuşmaları, Komisyon Konuşmaları, TBMM Soru Önergelleri, Yerinde Sorular, Araştırma Önergeleri ve Kanun Önergeleri çalışmalarının olduğu raporu İlçe Başkanlığı’nın kitaplığında arşivlenmek üzere teslim etti.

Öz; “Her zaman olduğu gibi önümüzdeki süreçte de Çanakkalemiz ve Ülkemiz için çalışmaya, adaletsizliklere, eşitsizliklere karşı ve daha güzel yarınlar için mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.   HABER MERKEZİ


Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler