istanbul escort

aksaray haber

Oruçoğlu; “Sözümün arkasında durdum” 14.02.2020

14 Şubat 2020 11:17
Oruçoğlu; “Sözümün arkasında durdum” 14.02.2020

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Geyikli'deki sokak hayvanlarının zehirlenerek öldürülmesine ilişkin TBMM’de bir konuşma yapıp, istifa çağrısında bulunan CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’a cevap verdi.

Geyikli'deki sokak hayvanlarını zehirleyerek öldürenleri, belediye personeli olmasına rağmen kamuoyuna açıklayarak sözünün arkasında durduğunu belirten Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu; “Sayın Vekilim keşke doğru bilgi alsaydınız. Türkiye’de hiçbir belediye başkanının yapmadığı bir şeyi yaptım ve bu olayı kendim ortaya çıkardım. Sizden teşekkür beklerdim. Personeli kendim açığa aldım. Sözümün arkasında durdum” dedi.

CHP’li Vekil Özgür Ceylan’a bir tavsiyede de bulunan Başkan Oruçoğlu; “Kendi partinizin belediye başkanlarına bu konuda bakmanızı size tavsiye ederim. Yanlış bilgilendirmişler sizi maalesef. Ben toplu mezar yaptırıp köpekleri diğer sorumlular gibi gömmedim. Geyikli’ye yabancı biri değilsiniz, geldiğinizde buyurun bir çayımı için. Önceki dönem Darıköy de gömülen köpeklerin yerini göstereyim size. O zaman nasıl bir yanılgıya düştüğünüzü anlayacaksınız” diye konuştu.

“Hiç bir canlıya kıymam söz konusu değil”

Başkan Oruçoğlu sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Ben sözümün arkasındayım. İnşallah sizde olayı öğrendikten sonra özür dileme erdeminde bulunursunuz. Benim inancım gereği hiç bir canlıya kıymam söz konusu değil. İnanıp inanmamak size kalmış. Benim gönlüm çok rahat.”

 GÜRHAN KÖKÇAK 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Aymelek gülseren aksu

14 Şubat 2020 19:23
Başkanım maalesef ön yargıyla yaklaşıyorlar çünkü bunu belediyeye ve size mal etmek istiyorlar milletvekilimiz önce sizi arayıpda bilgi alması gerekliydi sonrada dogru bilgiyi paylaşmalıydı ama demekki bir yanlış algılama oldu eminim olayın doğruluğunu öğrenip sizden özür dileyecektir zatende dilemelidir diye düşünüyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum

Son Eklenenler