istanbul escort

“ORMANLARI DÜNYA STANDARTLARINDA YÖNETMEYİ HEDEFLİYORUZ”

25 Haziran 2019 14:28
“ORMANLARI DÜNYA STANDARTLARINDA YÖNETMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğümüzde 2019 yılı programı dahilinde FSC kriterlerine uygun orman yönetimi sertifikasyon ön değerlendirilmesi yapıldı.

 

19-20-21 Haziran tarihleri arasındaki ön değerlendirme,  Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcısı Birol Dündar, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şefleri ile Sertifikasyon Firması Denetçileri Alexandar Bardarov ve Deniz Özüt’ün katılıyla ilk gün açılış toplantısı yapıldı.
İkinci gün Çanakkale Orman İşletme Müdürlüğü, Lapseki Orman İşletme Şefliği arazilerinde çalışmalar ve süreçle ilgili alanlar denetlendi. Üçüncü gün ise yapılan toplantıda, yapılması gereken çalışmalar ve hazırlıklar üzerinde görüşmeler yapıldı. Çanakkale Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, Bölge Müdürlüğü ormanlarını, yerel halkın ve paydaşların katılımı ile dünya standartlarında yönetmeyi hedeflediklerini ve bu nedenle FSC belgesine talip olduklarını, süreçle ilgili herkesin katılımlarını ve gayretlerini beklediklerini belirtti. Ulusoy, FSC çalışmalarının Çanakkale ormanlarına ve paydaşlarına hayırlı olmasını diledi. HABER MERKEZİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler