“ÖNCELİĞİMİZ TABANIN SESİ”

19 Şubat 2018 15:31
“ÖNCELİĞİMİZ TABANIN SESİ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, geçtiğimiz hafta sonu Lapseki, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Çan ilçelerinde, CHP İlçe Örgütleriyle birlikte ilçe merkezlerinde ziyaretlerde bulundu ve hemşehrileriyle buluşup hasret giderdi.

İlçe ziyaretleri esnasında, esnaf ve meslek odalarının seçimlerine katılarak hayırlı olsun temennilerini ileten CHP’li Öz, ilçe merkezlerindeki esnaflara ziyaretlerde bulunarak; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak vatandaşlarımızı, esnaflarımızı dinliyoruz ve Meclisteki sesleri olarak sorunların çözümü için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu doğrultuda esnaflarımıza Allah emeklerinizin bereketini versin, işlerinde kolaylıklar versin.” dedi.

Gittiği her ilçede CHP İlçe Örgütüyle birlikte kahveleri ziyaret eden CHP’li Bülent Öz; “Kahvelerdeki hemşerilerimizle bir bir kucaklaştık ve hasret giderdik. Ülkemizin ekonomik açıdan zor günler geçirdiğini, vatandaşlarımızın dar boğazdan geçtiğini, en önemlisi esnaflarımızın birçok gün siftah yapamadan işyerlerini kapattıklarını biliyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak sadece seçimde seçime değil, her zaman vatandaşımızın yanındayız. Bu doğrultuda vatandaşlarımızı dinliyoruz ve Meclisteki sesleri olarak sorunların çözümü için mücadelemizi sürdürüyoruz.” ifadelerine yer verdi.

İlçelerdeki vefat eden vatandaşların ailelerine CHP İçe Örgütüyle birlikte giderek, taziye ziyaretinde bulunan CHP’li Bülent Öz, partisinin ilçe örgütleriyle birlikte İlçe binasında bir araya gelerek; “Önümüzdeki olağan yerel ve genel seçimler sürecinde gerçekleştireceğimiz çalışmalarımız üzerine fikir alışverişinde bulunduk.” dedi.

Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Ayvacık ilçe ziyaretlerine devam ederken, CHP Kadın Kolları Genel Kuruluna gidecek Ayvacık İlçe Kadın Kolları üyelerini yolcu etti ve yine akşamında Ayvacık İlçesinden  Umre’ye yola çıkacak hemşehrilerini uğurlamaya giderek; “ Allah yollarını açık ve ibadetlerini kabul etsin.” dedi.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Sultangazi deplasmanında darp edilen Yeni Çanspor’lu futbolculara, konuyu TBMM gündemine getirerek destek olan CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, bu kez de Yeni Çanspor’un ev sahipliği yaptığı maça giderek, tribünlerden destek verdi.

90 dakika boyunca tribünde Yeni Çanspor takımına destek olan CHP’li Bülent Öz; “Çanspor'a gönül veren futbolcularımıza, yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve en önemlisi tribünden destek olmak için maça gelen ve takımımızı yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

DOĞANCAN USTABAŞ

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler