istanbul escort

ÖLÜM, BİR ADIMLA TEĞET GEÇTİ 22.08.2019

22 Ağustos 2019 11:44
ÖLÜM, BİR ADIMLA TEĞET GEÇTİ 22.08.2019

Çanakkale Demircioğlu Caddesi’nde dün korkutan bir olay yaşandı. Yıpranmış bir apartman dairesinden düşen beton yığınları yaşlı bir çiftin üzerine düşecekti…

Olay dün akşam saatlerinde Demircioğlu Caddesi Yavuz Kırtasiyesi’nin hemen önünde gerçekleşti. Kırtasiye binasının üst kısmındaki eskimiş ve yıpranmış bir binadan sarkan beton ve sıvalar bir an da yere düştü. O esnada yaşlı bir çift bu tehlikeyi bir adım mesafeyle atlattı. Olayın şokuyla yola fırlayan çift, aynı zamanda ezilme tehlikesi de atlattı. Duruma tepki gösteren yaşlı adam, “ İnsan hayatı bu kadar hiçe sayılmamalı. Burası en işlek cadde, her an buradan insanlar geçiyor. Denetimsiz ve bakımsız olan bu binalar insanların canına kastediyor. Az kalsın eşimle birlikte yürürken yukarıdan düşen kütle, kafamıza isabet edecekti. Verilmiş sadakamız varmış” dedi. 

Yaşlı çifte su veren çevredeki vatandaşın elinden kaldırıma düşen beton parçalarını süpürmekten başka bir şey gelmedi. Çevre esnafı ve vatandaşlar, özellikle işlek olan bölgelerde bu gibi olayların yaşanmaması için ilgili kurum ya da kuruluşların gerekli denetim ve özveride bulunmalarını istediler.

 

UTKU YAŞAR CÜCE

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler