kizilay escort

Okul ve Spor Hayatında Örnek Oluyor 07.01.2020

Son Güncelleme : 07 Ocak 2020 09:01
Okul ve Spor Hayatında Örnek Oluyor 07.01.2020

Assos Spor Kulübünün Milli sporcusu Fatma Nur Ozar okul ve spor hayatı ile örnek oluyor.

Çanakkale Kick Boks sporunda her geçen gün Ülke genelinde elde ettiği başarılarla adından söz ettirirken, kulübün Milli sporcusu Fatma Nur Ozar okul hayatında ve spor hayatında elde ettiği başarılarla diğer sporculara örnek oluyor.

Başkanlığını Serkan Bozacı, antrenörlüğünü Leyla İnci Bozacı’nın yaptığı Milli Sporcu İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde öğrenim hayatını devam ettirirken, spor hayatında ise başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Fatma Nur Ozar 2016 yılında 14-22 Temmuz tarihleri arasında Sakarya’da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasında  Genç Bayanlar Light branşında  üçüncü olurken, 2017 yılında Niğde’de yapılan Türkiye Kik Boks şampiyonasında Büyük Bayanlar Kick Light branşında ikincilik kürsüsüne çıktı. 2017 yılında Karadağ’da düzenlenen Balkan Kick Boks şampiyonasında Büyük Bayanlar Kick Light branşında Balkan ikincisi olan Milli sporcu, aynı şampiyonada Büyük Bayanlar Low branşında ise Balkan Üçüncüsü oldu.

2017 yılında Çanakkale’de düzenlenen Profosyonel Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Büyük Bayanlar K1 branşında ikinci oldu. 2018 yılı Ocak ayında Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks şampiyonasında Büyük Bayanlar Light branşında Türkiye şampiyonluğuna imza atan Milli sporcu 2018 yılı Nisan ayında yine Antalya’da düzenlenen Turkish Open Uluslararası Kick boks şampiyonasında Büyük Bayanlar Light branşında üçüncü, yine aynı şampiyonada büyük bayanlarda kick light branşında da üçüncülük kürsüsüne çıktı.

2018 yılı Temmuz ayında Elazığ’da düzenlenen Türkiye Kick Boks şampiyonasında Türkiye ikincisi olan Fatma Nur Ozar, 2019 Nisan ayında Antalya’da düzenlenen Turkish Open Uluslararası Kick Boks şampiyonasında üçüncü olarak başarılarına bir yenisini ekledi.

Kariyerinde bir çok başarılar yer alan Milli Sporcu Fatma Nur Ozar okul hayatını başarılarla bitirmenin yanı sıra Türk Bayrağını Uluslararası Müsabakalarda dalgalandırmak istediğini ifade ediyor.

Milli sporcunu antrenörü Leyla İnci Bozacı ise yaptığı açıklamada Fatma Nur Ozar’ın kısa sürede azımsanmayacak başarılara imza attığını Çanakkale Kickboks tarihine geçtiğini ifade ederken, Ailesinin ve kendilerinin desteği ile Milli forma altında bir çok başarıya imza atacağını söyledi.

 

 

Etiketler: kickboks wushu çanakkale türkiye avrupa

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler