istanbul escort

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

27 Nisan 2019 11:11
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından Çanakkale Savaşlarının 104. Yıl dönümü anma törenleri kapsamında Türkiye geneli bütün ortaokul öğrencileri arasında resim, şiir ve kompozisyon dallarında ödüllü bir yarışma düzenlendi.

Morabbin Parkında düzenlenen ödül töreninde dereceye giren toplam 12 öğrenciye, Vali Yardımcısı Celil Ateşoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğünü temsilen Muhammet Adın, tarafından ödülleri verildi. Ödül törenine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Recai Keleş, Erdal DoğancI, Şube Müdürü Işıl Korkmaz okul/kurum müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Yarışma birincisi olan şiir ve kompozisyonun okunmasının ardından ödüllerin takdim edilmesi ve resim sergisinin gezilmesiyle tören sona erdi.

Çanakkale’de iki gün misafir edilen öğrenciler ile aileleri Gelibolu Tarihi Alanı ve Şehitlikleri, Aynalı Çarşı’yı ziyaret ettiler. "Çanakkale Savaşlarının 104. Yıl Dönümü Anma Törenleri” ana başlığından hareketle öğrencilerin; Çanakkale Savaşının dünü, bugünü ve yarınına ilişkin duygu ve düşüncelerini  yansıtan resim, şiir ve kompozisyon yazma yarışmasında; birinci, ikinci, üçüncü ve mansiyon derecelerini alan öğrencilere ödülleri verildi.  GİZEM ŞARMAN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler