MÜFTÜLÜK PERSONELİ GELENEKSEL AİLE İFTARINDA

26 Mayıs 2018 15:38
MÜFTÜLÜK PERSONELİ GELENEKSEL AİLE İFTARINDA

Gelibolu İlçe Müftülüğü‘ne bağlı olarak görev yapan faal personel ile emekli olan din görevlileri, düzenlenen iftar yemeğinde aileleri ve çocuklarıyla birlikte bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Düzenlenen iftar yemeği öncesinde programa katılan din görevlilerine hitaben kısa bir teşekkür konuşması yapan Gelibolu İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler; iftar sofralarının toplumun birlik ve beraberliği için öneminden bahsederek verilen iftar yemeğinin de birlik ve beraberliğe, dostluğa, sevgi ve kaynaşmaya vesile olmasını temenni ettiğini dile getirdi.

Bu tür etkinliklerin çok güzel dostluklara ve paylaşımlara vesile olduğunu açıklayan Özler; böyle güzel ortamlara hasret kalan dünya Müslümanlarının da en kısa zamanda savaş ortamlarından huzur ortamlarına kavuşmaları için dua edilmesi gerektiğini vurguladı.

Müftü Özler konuşmasını; bu tür organizasyonlarda Müftülük personeli ve emekli din görevlilerini aileleriyle birlikte bir araya getirmeye devam edeceklerini ifade ederek tamamladı.

 Gerçekleştirilen programdan çok memnun kaldıklarını belirten din gönüllüleri ve eşleri de programda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ettiler. Düzenlenen program, iftar yemeğinin ardından yapılan iyi dilek ve temennilerden sonra dua ile birlikte sona erdi. HAVVA PORTAKAL

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler