kizilay escort

MÜFTÜLÜK ÇALIŞANLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

02 Mayıs 2017 17:07
MÜFTÜLÜK ÇALIŞANLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Gelibolu İlçe Müftülüğü personeli Evreşe Belediyesi sosyal tesislerinde sabah kahvaltısında bir araya geldi.

 

 

Gelibolu Müftülüğü personel eşlerinin ve çocuklarının da yoğun katılımıyla gerçekleşen kahvaltıda aileler doyasıya eğlendi.

Kahvaltıda bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler; bu tip organizasyonların geleneksel hale getirilmesi gerektiğini, kurumun her zaman tüm vatandaşların ve personelin hizmetinde olduğunu ve bu din hizmetinde bulunan arkadaşların çalışmalarının kendilerini daha da heyecanlandırdığını söyleyerek bu imkanı kendilerine sağlayan Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak’a da teşekkür etti.

 

Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak da din görevlilerine hitaben yaptığı konuşmada; din görevlilerinin her zaman vatandaşın yanında ve hizmetinde olduğunu, görevlerinin kutsal bir emanet taşıdığını, toplumsal dayanışmada çok önemli bir rol üstlendiklerini ve bu vesileyle de bulundukları bölgelerde büyük başarılara imza atan din görevlilerinin yanında olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek kahvaltıya katılan tüm personele ve eşlerine şükranlarını sundu.

 

Kahvaltıya katılan tüm personel ve aileleri de bu tür programların uygulanmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek başta Müftü Dr. İbrahim Özler ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler