istanbul escort

Merhum Tulgar İçin Anma Töreni 23.10.2019

23 Ekim 2019 11:14
Merhum Tulgar İçin Anma Töreni   23.10.2019

Elim bir trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Lapseki Meslek Yüksekokulu (MYO) Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Arınç Tulgar için bir anma programı düzenlendi.

Anma programına Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Genel Sekreter Sami Yılmaz, Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr.Üyesi İsmail Elagöz, Lapseki MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Engin Gür ile akademisyenler ve öğrenciler katıldılar. Programda konuşan Lapseki MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Engin Gür, merhum Arınç Tulgar’ın yapmış olduğu yayınlar ve bu yayınlara yapılan atıflarla iyi bir bilim insanı olduğuna değinerek kendisini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti. 

Rektör Prof. Dr. Sedat Murat ise Lapseki MYO öğretim üyesi Arınç Tulgar’ın ani vefatının kurum için önemli bir kayıp olduğuna değinerek zamansız vefatını derinden hissettiklerini kaydetti. Programının ardından merhum Arınç Tulgar için okul bahçesinde lokma ikramı gerçekleştirildi. HABER MERKEZİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler