istanbul escort

MAKEDONYA’DA ÇANAKKALE RÜZGARI ESTİ 06.11.2019

Son Güncelleme : 06 Kasım 2019 08:11
MAKEDONYA’DA ÇANAKKALE RÜZGARI ESTİ 06.11.2019

Çanakkale’li Karateciler Makedonya’dan madalyalarla döndüler.

Makedonya’nın Üsküp kentinde düzenlenen 11.Avrupa Shotokan Karate Şampiyonasına katılan Çanakkale’li karateciler 37 madalya ile kente döndüler. Çanakkale Karate il temsilcisi Süleyman Orhan’ın kafile başkanlığını ve antrenörlüğünü yaptığı kafile 11.Avrupa Shotokan Karate Şampiyonasından 5 Kupa, 6 Altın, 6 Gümüş, 25 Bronz madalya ile kente döndüler.

Çanakkale’li Karatecilerin Ferdi Dereceleri ise şöyle;

ALTIN MADALYA: Özgür Bulut Tüzüner (WSF Avrupa Şampiyonu), İrem Arslan (WSF Avrupa Şampiyonu), Kepezspor Karate Takımı: Erkek Takımı Kumite 10-11 yaş WSF Avrupa birincisi(Mustafa Doruk Durmaz, Alparslan Öz, Zekeriya Cem Erkan)

GÜMÜŞ MADALYA: İrem Arslan(WSF Avrupa Shobu ikincisi), Emine Azra Koça, 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği 12.13 bayan kumite takımı (Bahar Koray, Emine Azra Koça, Zeynep Gülşen, İrem Arslan)

BRONZ MADALYA: Zeynep Gülşen, Muhammed Emin Orhan , Zekeriya Cem Erkan, Emine Azra Koça, Yıldıray Uğural, Alparslan Öz, Mustafa Doruk Durmaz, Rana Berfin Orhan, Deniz Türker, 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor kulübü erkek takımı kumite 12-13 yaş Muhammed Emin Orhan, Yıldıray Uğural, Alparslan Öz, Zekeriya Cem Erkan, Biga Karate Gençlik ve Spor Kulübü kumite 10-11 kız takımı Deniz Türker, Lina, Nisa Nur, Biga Karate Gençlik ve Spor Kulübü kumite erkekler 10-11 yaş Zekeriya Cem Erkan, Mustafa Doruk Durmaz, Ferit Terzi

 

 

 

Etiketler: türkiye çanakkale makedonya karate

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ramis EKER

06 Kasım 2019 16:24
Çanakkale Geçilmez GSK olarak ta şampiyonada pek çok madalya alındı. Kulübümüzün adından hiç bahsedilmiyor. Resimdeki sporcuların 9'u kulübümüze ait. Ve hepsi birden fazla madalya aldılar, Çanakkale'yi ve ülkemizi temsil ettiler. Lütfen objektif haber yapın ve haberinizi düzeltin.

Son Eklenenler