istanbul escort

Makas: “Sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun farkındayız” 14.12.2019

Son Güncelleme : 15 Aralık 2019 11:12
Makas: “Sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun farkındayız” 14.12.2019

Önceki akşam Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın atamasıyla AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı koltuğuna oturan Naim Makas’tan ilk açıklama geldi.

Gençlik Kolları ve ana kademede çeşitli görevlerde bulunduğunu ifade eden Makas, “ Üstadın da dediği gibi ''Sağına ve soluna bakmadan ben varım'' diyen bir gençlik şuuruyla hareket ettik. Bugün ise Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Çanakkale İl Başkanlığı görevini almış bulunuyoruz. Bu sorumluluğun ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Mahallelerimizden beldelerimize, ilçelerimizden ilimize kadar bütün teşkilatımızla kol kola yol yürümenin onurunu yaşayacağız. Geçmişten günümüze görev almış bütün teşkilat mensuplarımızla birlikte ortak akıl çerçevesinde nice başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

 

Milletvekillerine ve Teşkilatlara Teşekkür

 

AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Bülent Turan ile Jülide İskenderoğlu’nun yanı sıra teşkilat üyelerine de teşekkür eden Başkan Makas, “Emeği geçen kıymetli büyüklerimizin tecrübelerinden yararlanarak, partimizi daha da büyük zaferlere taşıyabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Köy, Mahalle, Belde, İlçe, İl, Kadın ve Gençlik kollarımızla birlikte Çanakkale'mizde ulaşılmadık yer bırakmayacağız. Kazanılan belediyelerimizin çok daha iyi yerlere gelebilmesi için gece gündüz çalışacağız ve Çanakkale'mizi 2023'e ve 2024'e hem belediyecilik anlamında hem de genel seçim anlamında düşlediğimiz noktaya inşallah getireceğiz. Bugünden itibaren Grup başkanvekilimiz Sn. Bülent Turan ve Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu'nun destekleriyle el ele gönül gönüle hep birlikte Çanakkale diyerek AK Parti teşkilatımızı şehrimizin en kılcal damarlarına kadar ulaştırıp 2023-2024 seçimlerinde Çanakkale’mizi AK Parti’mizin en güçlü olduğu zamana ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu süreçte bizlerin her daim destekçisi olan başta Grup Başkanvekilimiz, Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan'a ve Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcımız, Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu'na ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Gençliğimin en güzel yıllarını Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yürüyüşüne denk getiren Rabbime binlerce kez hamd ediyorum” diye konuştu.

 

Naim Makas Kimdir?

 

21 Eylül 1988, Çan doğumlu olan Naim Makas; ilköğretimini Barbarosta, ortaöğretimini İbrahim Bodur Anadolu Lisesinde tamamladı. 2008 senesinde İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne girdi. İyi derecede İngilizce bilen Naim Makas,  2012 yılında onur belgesiyle tamamladığı lisans eğitiminin ardından Yıldız Teknik Üniversitesinde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çanakkale AK Parti İl Gençlik Kolları, Çevre ve Şehircilikten Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevinin ardından 2016 yılında Ana Kademe Çevre ve Şehircilikten sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini icra etti. Bu dönemlerde gerçekleştirdiği özellikle çevre ve gençlik alanındaki projeleriyle dikkat çekti.

 

GÜL DÜVENCİ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler