Spor Dünyası 14.09.2018

14.09.2018 09:10

Gündemden Notlar;>İrfan Can Kahveci: "Antrenmanlardan sonra hocalarımızla özel olarak çalışıyoruz. Şut antrenmanı olsun, idmandan önce salondaki çalışmalar olsun sürekli çalışıyorum. Emre ve Arda ağabeyden çok iyi fikirler alıyorum ve çok şey öğreniyorum, daha da öğreneceğim."

>Albert Bunjaki: "Rizespor'a imza atmam an meselesi. Sözleşmedeki ufak detaylar halledilmeye çalışılıyor. Menajerim Rizesporlu yöneticilerle sürekli iletişim halinde. Sözleşmeyi imzalamaya hazırım."

>Fenerbahçe Altyapı Koordinatörü David Badia, Altınordu'nun Torbalı'daki yerleşkesinde incelemelerde bulundu: "Burada yapılanlar Avrupa standartlarında. İş, sadece saha ve bina inşa etmek değil, bu noktada önemli olan her şeyi bir felsefe etrafında birleştirebilmek."

>Erol Bedir: "Süper lig Birliği'' kurulmalı ve TFF'nin kullandığı yetkilerin tamamına yakını bu organizasyona devredilmelidir. TFF ''denetleyici unsur'' olarak kalmalı ve süper lig dışındaki futbol organizasyonlarımızla ve Milli takımla daha yakından ilgilenmelidir."

>Zargo Toure: "Müslümanların yaşadığı bir ülkede nefes alabilmek huzur veriyor. Camilere gidip dua etmeliyiz. Namazlarımı aksatmamaya gayret ediyorum. Ezan sesi Allah'ın çağrısı olduğu için bir Müslüman için vazgeçilmezdir. Sabah onunla uyanmanın tarifi yok."

>Fatih Terim, Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda ile özel bir görüşme yaptı ve iki oyuncuyu uyardı!

>Atiba Hutchinson'ın menajeri Winnie Haatrech: "Avrupa Ligi kadrosuna alınmaması onu çok üzdü ve kırdı. Ancak Atiba, her zaman olduğu gibi bir profesyonel olarak işini yapmaya devam edecek."

>Beşiktaş, Alvaro Negredo'nun satılması durumunda gelecek parayı, Ümraniye'deki 30 dönümlük araziye yapılacak Beşiktaş Futbol Akademisi'nde kullanacak!

>Mariano Diaz: "Çoğu insan 7 numaralı formayı seçmemin doğru olmadığını söyledi ama Raul ve Ronaldo'nun formasını giyeceğim için mutluyum. Ayırca bu, kişisel bir meydan okuma"

>Sadio Mane: "Çocukken ailem bir öğretmen olmam gerektiğini söylerdi. Futbolun zaman kaybı olduğunu ve hiçbir zaman başarılı olmayacağımı düşündüler. Ancak her zaman iyi bir futbolcu olabileceğime inandım"

>Marco Asensio: "20 numara ile kariyerimi bitirmeyeceğim. Hemen değiştirecek miyim, bilemiyorum. Gelecekte göreceğiz."

>Palermo Başkanı Maurizio Zamparini: "Dybala ayrılacak çünkü Juventus 120 milyon euro kazanmak istiyor. Ocak ayında İspanya'ya gideceğini düşünüyorum. İspanya ve İngiltere'den teklifler var"

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle