SPOR DÜNYASI 13.06.2018

13.06.2018 10:08

Gündemden NotlarDavy Klaassen: "Everton'da mutluyum ve daha fazla süre almak istiyorum. Ancak oynayamayacaksam, şans bulabileceğim bir takıma gitmek istiyorum."

***

Ahmet Ağaoğlu: "Burak Yılmaz'ı satmıyoruz. Bir bakıyorum bir gün Başakşehir, bir gün Beşiktaş'ta. Burak bizim feda istediğimizi asla göz ardı edemez. İnanıyorum ki Burak 'feda' diyecek ve futbolu burada bırakacak."

***

Beşiktaş, Manuel Fernandes'ten imza için indirim istedi

***

Cristiano: "Herkes Cristiano ile Messi arasındaki Ballon d'Or mücadelesinden bahsediyor ancak bu yarışta olma şansı yüksek diğer oyuncular da var; Muhammed Salah bunlardan biri"

***

Fenerbahçe Doğuş, çarşamba akşamı TOFAŞ'ı mağlup ederse ilk kez 3 yıl arka arkaya şampiyonluk ipini göğüslemiş olacak

***

Luka Modric, ''Real Madrid ile Fransa, İtalya ve Almanya şampiyonlarını geride bırakarak Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduk. Bu kupayı hak ettik. Ama Real Madrid'de kazandığım bazı kupaları Hırvatistan'ın başarısı için değiştirebilirdim"

***

Andres Iniesta: "City'den teklif almadım ve Guardiola beni hiç aramadı. Medyada bir görüşme olduğu yazdı ama açıkçası herhangi bir temas olmadı. Barcelona'dan ayrılmayı, Avrupa'dan ayrılmak için seçtim. Bir teklif olsa da hiç etkisi olmazdı."

***

Fatih Altaylı: "Allah aşkına Ali Koç gibi büyük iddialarla geleceksin sonra Aykut mu, Ersun mu diye tartışacaksın. Ali Koç isen eğer ve büyük bir kampanya ile gelmişsen, son derece ağırlıklı bir yönetim kurmuşsan, soyadın da Koç ise ona göre bir hoca getireceksin"

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle