Logo yar覺mas覺nda sonu癟lar belli oldu

31 Aral覺k 2017 13:50
Logo yar覺mas覺nda sonu癟lar belli oldu

襤neg繹l Belediyesi taraf覺ndan d羹zenlenen logo tasar覺m yar覺mas覺 sonu癟land覺.

Türkiye’nin dört bir köesinden 493 kiinin 909 farkl覺 tasar覺mla kat覺ld覺覺 logo tasar覺m yar覺mas覺nda birincilie lay覺k görülecek bir tasar覺m seçilmedi. Logo tasar覺m yar覺mas覺n覺n sonuçlar覺n覺, jüri üyeleri ile birlikte aç覺klayan 襤negöl Belediye Bakan覺 Alper Taban, “Belediye olarak bildiiniz üzere bir logo tasar覺m yar覺mas覺 düzenledik. Bugünde bu yar覺mam覺z覺n sonuçlar覺n覺 aç覺klamak üzere jüri üyelerimizle birlikte toplanm覺 bulunmaktay覺z. Hizmet ettiimiz ehrimiz 襤negöl’ümüz için güzel bir logo tasarlay覺m istedik. Bu düünceyle yola ç覺kt覺k” eklinde konutu.
Mobilyas覺yla, köftesiyle, kapl覺cas覺yla velhas覺l dier mevcut deerleriyle bu ehir üzerine yeni yeni ilave edecei markalar ile her geçen gün büyüyor ve geliiyor diyen Taban, “u anda 256 bin nüfusa sahip, beraberinde ihracat ortalamas覺nda, d覺 ticaret hacminde cari fazla veren iller aras覺nda önde bir ehir olarak önemli bir potansiyele sahip. 襤negöl’de gün geçmesin ki yeni bir iletme aç覺lmas覺n, yeni bir tesis kurulmas覺n ve yeni giriimciler ortaya ç覺kmas覺n. Gerçekten bereketli topraklar üzerinde yaad覺覺m覺z için ben bir kez daha hamdüsenalar ediyorum. Bu ehre hizmet etmek benim için ve ekibim için k覺vanç verici bir durum” eklinde konutu.
Logo tasar覺m yar覺mam覺za 493 kiiden, 909 farkl覺 tasar覺m ulat覺覺n覺 belirten Taban, “Bu arada unu da belirtmek isterim ki bu yar覺mam覺z覺n artnamede belirtilen ekilde bavuru biti tarihlerine riayet etmeyen kiilerin müracaatlar覺n覺 kabul etmedik. Tabii bu 909 farkl覺 tasar覺m jürimiz taraf覺ndan incelendi ve akabinde tasar覺mlar覺 61 say覺s覺na düürdü. 61 tasar覺m yeniden bir üst deerlendirme süzgecinden geçirildikten sonra, yap覺lan deerlendirmede birincilie deer bulabilecek bir tasar覺m jüri olarak ç覺kart覺lmad覺” diye konutu.
Yar覺maya bavuran kat覺l覺mc覺lar覺n büyük emeklerinin olduunun fark覺nday覺z diyen Taban, “Birincinin seçilmedii logo yar覺mas覺nda ikincilik ve üçüncülük ile mansiyon ödülüne lay覺k görülen tasar覺mlar覺 da aç覺klayan Taban, “1000 TL tutar覺nda mansiyon ödülü almaya lay覺k görülen çal覺malar u ekilde: Kayseri Talas’tan kat覺lan 襤hsan Sar覺aslan, 襤stanbul Güngören’den kat覺lan Arzu Aybedir ve Bursa’dan kat覺lan Karina Muzhdabaeva. Üçüncülüe lay覺k görülen çal覺man覺n sahibi Ankara Sincan’dan kat覺lan Ünsal Satar 2500 TL tutar覺nda ödül almaya hak kazan覺rken, ikincilie lay覺k görülen çal覺man覺n sahibi Ankara Çankaya’dan kat覺lan Nurcan Tarhan ise 5000 TL’lik ödülün sahibi oldu. 909 farkl覺 tasar覺mdan birincilii seçmediimiz yar覺mam覺zda sonuç olarak daha önceden belirttiimiz üzere 5 tasar覺m覺 ödül almaya lay覺k gördük. Yar覺mam覺za ülkemizin dört bir köesinden kat覺lan, 襤negöl’ümüz için emek veren tüm kat覺l覺mc覺lar覺m覺za ve jürimize teekkür ediyor, sayg覺lar sunuyorum” dedi.
襤HA

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler