“LAF ÜRETMEK İŞ OLSAYDI”

Son Güncelleme : 30 Mayıs 2018 15:05
“LAF ÜRETMEK İŞ OLSAYDI”

AK Parti Küçükkuyu Belde Başkanı Hüseyin Çalışkan; “Midilli seferleri başladı. Küçükkuyumuzun ve Çanakkale turizmine büyük katkı sağlayacak Küçükkuyumuzun çehresi değecek. Yaparsa AK Parti yapar. “Ekonomik Kriz Var” çığırtkanlığı yapanları da kınıyorum.”dedi.

Pazar günü halkımızın büyük bir katılımı ile açılışı gerçekleşen Küçükkuyu Gümrüğümüz memleketimize hayırlı uğurlu olsun diyen Çalışkan;  “En başından en sonuna kadar vakit ayırarak emek harcayan başta AK Parti Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan’a, Çanakkale Valimiz Sayın Orhan Tavlı’ya, Ayvacık Kaymakamımız Sayın Cevat Çelik’e Gestaş’a ve Dentur’a AK Parti Çanakkale İl Başkanım Gültekin Yıldız’a AK Parti Milletvekili Adayımız Sayın Jülide İskenderoğlu’na AK Parti İl İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve yönetimlerine teşekkürü bir borç bilirim.”ifadelerine yer verdi.

 

“Çanakkale ve Küçükkuyu turizmi canlanacak”

Küçükkuyu Gümrük Kapısı ve seferlerinin yerel ve bölgesel ekonominin canlanmasına bir artı olduğunu belirten Hüseyin Çalışkan; “Yeni Küçükkuyu Gümrüğümüz ile Küçükkuyumuzun bir ayağı Yunanistana bağlanarak yeni misafirlerimize kapılarımız açılmıştır. Yeni kapıların açılmasıyla inşallah Çanakkale ve Küçükkuyu turizmi canlanacak, dolayısıyla yerel ve bölgesel ekonominin canlanmasına da bir katkıda bulunacağına inancımız sonsuzdur. Ülkemiz için yapılan büyük projlerde nasılki “Biz İstemeyiz” diyen bazı kesimler olduğu gibi Küçükkuyumuz için böylesine önemli projede engel olmaya çalışan, zorluk çıkartan, aman yapılmasın diye uğraşan bazı kişiler olmuştur. Laf değil icraat diyen Hükümetimiz sayesinde çok şükür bütün zorluklar aşılıp karşılıklı seferler başlatılmıştır. “Laf üreterek iş olsaydı ormanların kralı aslan değil papağan olurdu.” şeklinde konuştu.

 

“Ekonomik Kriz Var” çığırtkanlığı yapanları kınıyorum”

 

Çalışkan; “Bir olay var ki değinmeden geçemeyeceğim Bir Belediye Başkanının yurtdışından gelen Yunanlı misafirlerimiz önünde şikayet edercesine “Ülkemizde Ekonomik Kriz Var” çığırtkanlığı yapmak hiç yakışık almayan bir hareket olmuştur. Dünyadaki ekonominin daralmasına hatta İtalya gibi Avrupa Birliği ülkesinin ekonomik olarak krize girmesine rağmen Türkiye dünyada en hızlı büyüyen ilk 3 ekonomiden birisi olmuştur. Dev projelerle Türkiye’nin çehresi değişmiştir ve değişmeye devam etmektedir. Özellikle yurtdışından gelen misafirlerimiz varken. “Ekonomik Kriz Var” çığırtkanlığı yapanları kınıyorum.

Küçükkuyu Gümrüğümüzün açılışında ve akabinde yapılan Küçükkuyu iftarımızda bizleri yalnız bırakmayan siyasilerimize, bürokratlarımıza, firma yetkililerine,  STK’larımıza ve tüm Küçükkuyu halkımıza teşekkür ederim.”ifadelerini kullandı. MESUT HARPUT

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler