kizilay escort

KOBİ'lere Girişimcilere Sağlanan Destek Ve Finans Olanakları

Son Güncelleme : 28 Şubat 2019 10:02
KOBİ'lere Girişimcilere Sağlanan Destek Ve Finans Olanakları

TOSYÖV, KOSGEB, Kredi Garanti Fonu iş birliği ve DenizBank, Bilkent Cyberpark, LOGO Yazılım ve KOBİ Efor Çözüm Ortaklığında, Çanakkale Ticaret Borsası destekleriyle “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantı Çanakkale Ticaret Borsası’nda yapıldı.

KOBİ’lere, Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları Toplantısında; Vali Orhan Tavlı, Denizbank KOBİ Bankacılığı Satış ve Performans Yönetimi Grup Müdürü Tayfur Geler,    Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) Başkanı Nezih  Kuleyin,  Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen birer konuşma yaptı. 

Yapılan konuşmaların ardından 20. Dönem Denizli Milletvekili –KOSGEB Eski Başkanı Hilmi Develi Moderatörlüğünde “KOBİ ve Girişimcilere Destek Sağlayan Kuruluşlar” konulu panel gerçekleştirildi.     

Denizbank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik, Çanakkale KOSGEB Müdürü Barış Aluray, Kredi Garanti Fonu Balıkesir Müdürü Kubilay Özbay, Makine İmalat Teknolojileri Grubu Bilimsel Programlar Başuzmanı Oğuz Özbay, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Kobi ve Destekleri Dairesi Ticaret Uzmanı Sercan Saydam’ın konuşmacı olarak katıldığı panelde,   Ekonominin  can damarı olan KOBİ’lerin, kendilerine sağlanan destekler ve finans olanaklar konusunda bilgilendirmede bulunuldu. 

İLKNUR HERSEK SARI

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler