istanbul escort

Kepez’e niyet Ezine’ye Kısmet, Altınok, Ezine OSB’ye Müdür Oldu

Son Güncelleme : 18 Haziran 2019 16:06
Kepez’e niyet Ezine’ye Kısmet, Altınok, Ezine OSB’ye Müdür Oldu

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı olan Alper Altınok, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni müdürü oldu.

Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi, Ezine Belediyesi ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığının katılımıyla 2017 yılında kurulan ve çalışmaları hızla devam eden Ezine Gıda İhtisas OSB’de görev değişimi yaşandı.

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı olan Alper Altınok, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni müdürü oldu. İçerdiği 91 adet sanayi parseli ve sanayiciler ile çalışanların talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak teknik altyapı, idari ve sosyal tesisler ile çevreye saygılı yeşil modern ve prestijli bir üretim merkezi olarak planlanan Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin süt ve süt ürünleri başta olmak üzere et, balık, sebze, meyve ve zeytincilik alanlarında oldukça önemli bir potansiyeli bulunan Çanakkale'nin tarıma dayalı ekonomisini yeni ve ileri bir aşamaya taşıması bekleniyor.

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde, peynir üretim tesisleri, pastörize süt üretim tesisleri, konsantre peynir altı suyu üretim tesisleri, süt ürünleri üretim tesisleri, sofralık zeytin üretim tesisleri, ton balığı üretim tesisi, et ürünleri üretim tesisleri sandviç hazır gıda üretim tesisleri, meyve püresi üretim tesisleri, un üretim tesisleri, salça üretim tesisleri, helva, reçel üretim tesisleri olmak üzere, 91 adet işletmenin yer alması planlanıyor.

Konuyu ilişkin gazetemize kısa bir değerlendirme yapan Alper Altınok, “Dün itibariyle atandık. Çağrı beyin istifasından sonra görevi devraldık. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili geniş kapsamlı bir açıklama yapacağız” dedi.

 

UTKU YAŞAR CÜCE

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler