istanbul escort

Kendime ve Rakiplerime Saygı Duyuyorum (19.05.2020)

Son Güncelleme : 19 Mayıs 2020 10:05
Kendime ve Rakiplerime Saygı Duyuyorum (19.05.2020)

Biga Karate Gençlikspor kulübünün başarılı sporcusu hedeflerinin olduğunu söyledi.

Çanakkale Karatesinin başarılı sporcularından biri olan Deniz Türker Karate sporunda başarılı olmak istediğini, Milli takım forması altında başarılara imza atmak istediğini ifade etti.

Deniz Türker spor  hayatına Biga Karate Gençlik spor kulübünde devam ederken, Milli takım antrenörü olan Süleyman Orhan başarılı sporcunun antrenörlüğünü yapıyor.

SİZİ TANIYABİLİRMİYİZ

DENİZ TÜRKER: Merhaba Adım Deniz Türker.04.03.2011 tarihinde Biga’da doğdum. Biga Sakarya İlkokulunda okuyorum.Biga Karate Kulübünün lisanslı sporcusuyum.  Karate sporuna 2018 yılında başladım.

SİZİ SPORA YÖNLENDİREN SEBEPLER VE KİŞİLER VARMI

DENİZ TÜRKER: Karate sporuna olan sempatimin ailem tarafından desteklenmesiyle bu spora yönlendim.

İLK MÜSABAKANDA NE HİSSETTİN

DENİZ TÜRKER:  Kendimi mutlu ve heyecanlı hissetmiştim. Orada olmak beni gururlandırmıştı

ÇALIŞMA ORTAMLARINIZ UYGUNMU

DENİZ TÜRKER: Çalışma ortamımız uygun ve destekleyici materyallerle donatılmıştır.

OKUL VE SPOR’UN BİR ARADA YÜRÜMESİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ

DENİZ TÜRKER:  Benim spor hayatım okul hayatımı olumlu yönde etkiledi. Spor hayatımdaki disiplinim okul hayatıma da olumlu yönde yansıdı.

ÖRNEK ALDIĞINIZ SPORCU VEYA SPORCULAR VARMI

DENİZ TÜRKER:  Karate sporunda kendime örnek aldığım sporcular Uğur Aktaş ve Serap Özçelik iki sporcunun maçlarını izleyip bir çok şey öğreniyorum.

KARATE  SPORUNA  İLK BAŞLADIĞINIZDA NE GİBİ ZORLUKLARLA KARŞILAŞTINIZ

DENİZ TÜRKER: Karate sporuna ilk başladığım zamanlar yabancılık çektim. Daha sonra ise alıştım. Arkadaşlarımı tanıdıkça daha çok bu sporu sevdim:

 KARATE  SPORU  NASIL BİR DİSİPLİN GEREKTİRİYOR

DENİZ TÜRKER:  Karate sporu disiplin gerektiren bir spor dalı. Kendinize ve rakibinize saygı duymanız gerekmekte. Bunun yanı sıra disiplinli ve ahlaklı bir sporcu olmalısınız.

ANTRENMANLARINIZDAN BAHSEDERMİSİNİZ

DENİZ TÜRKER: Antrenmanlarımız yoğun geçiyor. Bir şeyleri başarmak istiyorsanız ve hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız iyi çalışmak zorundasınız. Antrenörümüz bize bu sporun tüm inceliklerini sabırla öğretiyor.

MÜSABAKAYA ÇIKARKEN NASIL KONSANTRE OLUYORSUNUZ

DENİZ TÜRKER:  Sadece başarılı olmayı düşünüyorum. Ailem, sporcu arkadaşlarım ve antrenörümün desteği ile karşılaşmaya çıkıyorum.

MÜSABAKA SIRASINDA NELER HİSSEDİYORSUNUZ

DENİZ TÜRKER: Karşılaşmanın başlarında heyecanlı olsam da müsabakanın başlamasıyla birlikte heyecanımı yeniyorum. Hırslı bir sporcuyum ve sadece kazanmayı düşünüyorum.

KARATE SPORCUSU OLMANIN ZORLUKLARI NELERDİR

DENİZ TÜRKER: Antrenman tempomuz bazen çok zor olabiliyor. Ancak kendimizi zorlayarak bazı şeyleri başaracağımızı bildiğimiz için zorluklara katlanıyoruz.

YAPTIĞINIZ SPOR’A AİLENİZİN BAKIŞ AÇISI NEDİR

DENİZ TÜRKER: Ailem benim hep yanımda oldu. Benim hep en büyük destekçim oldu. Onların destekleriyle daha iyi yerlere geleceğimi düşünüyorum.

BU SPORDA HEDEFLERİNİZ NELER

DENİZ TÜRKER: Milli takıma seçilerek ülkemi gururlandırmak ve bayrağımızı dalgalandırmak istiyorum.  

KATILDIĞINIZ ŞAMPİYONALARDAN VE BAŞARILARINIZ NELERDİR

DENİZ TÜRKER:  10. Dünya Shotokan Karate Şampiyonası'nda Romanya'da 2 bronz madalya, 11.Avrupa Shotokan Karate Şampiyonası'nda Makedonya'da bronz madalya, Trakya Ligi'nde Edirne'de gümüş madalya,15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Milli Birlik Günü Çanakkale il Şampiyonası'da bronz madalya aldım.

Etiketler: karate çanakkale türkiye zeynep

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler