istanbul escort

KAZDAĞLARI GEZİLERİ BAŞLIYOR

11 Haziran 2019 13:20
KAZDAĞLARI GEZİLERİ BAŞLIYOR

Çanakkale Belediyesinin geleneksel hale getirdiği Kazdağları Gezileri, 15 Haziran 2019 Cumartesi günü itibariyle başlıyor. Geziler 4 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek.

Çanakkale Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncu kez düzenlenecek olan Kaz Dağları gezileri için başvurular başladı. Geziler, Haziran ayı boyunca Cumartesi ve Pazar günleri, Temmuz ayında Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri, Ağustos ayında ise Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenecek. 15 Haziran- 4 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kazdağları gezileri kapsamında her yıl olduğu gibi Çanakkale Belediyesi Ana Hizmet Binası önünden hareketle, Bayramiç, Evciler Köyü’ndeki molaların ardından Kazdağları’nda doğa yürüyüşleri, Alabalık Tesislerinin ziyareti ve Ayazma’nın eşsiz dokusunun keşfiyle gerçekleşecek olan gezilere profesyonel rehber de eşlik edecek. 

15 Haziran 2019 Cumartesi itibariyle başlayacak olan Kazdağları gezilerine katılmak için Çanakkale Belediyesi  Çağrı Merkezinden randevu alınması gerekiyor. HABER MERKEZİ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler