istanbul escort

Kazdağı Grubu’ndan Dumanlıdağ ve Bayram Dere Yürüyüşü 06.11.2019

06 Kasım 2019 10:37
Kazdağı Grubu’ndan Dumanlıdağ ve Bayram Dere Yürüyüşü   06.11.2019

Kazdağı Yürüyüş Grubu üyeleri geçtiğimiz hafta sonu yine muhteşem bir yürüyüşe imza attı. Dumanlıdağ ve Bayram Dere Barajı bölgesini gezen üyeler, o anları çektikleri hatıra fotoğraflarıyla ölümsüzleştirdiler.

Yapılan etkinlikle ilgili bilgi aktaran grup yöneticisi İsmail Bakır,“Bugün Dumanlıdağ ve Bayram Dere Barajı Yürüyüşüne katılan herkes çok teşekkür ederim. Sonbahar görüntüleri altında şırıldayan yaprak sesleri üstünde yürümek çok güzeldi. Çok rahat bir yürüyüş parkuru oldu. Zor kış şartları altında yıkılan ağaçları gördük ve yollar bile kapanmıştı. Ayrıca Tarzan salıncağı yürüyüşe ayrı bir zevk kattı” dedi.

 

Bir diğer grup üyesi Birol Özer ise; “Unutulmaz bir yürüyüştü. Deliler çeşmesi, Tarzanın sarmaşığı, Mantar çeşitleri, kendiliğinden yıkılan yolu kesen ağaçlar, hazan renkleri ve yapraklarının güzelliği, yol üzerindeki çeşmelerin çoğunun güzel suyu, bu tarihte akıyor olması ve barajın faydalı yanlarının görüldüğü muhabbet dolu bir gün oldu.  Herkese çok teşekkürler” diye konuştu.

 

UTKU YAŞAR CÜCE  

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler