istanbul escort

KARATENİN TERMİNATÖRÜ EMİNE AZRA KOÇA

Son Güncelleme : 30 Kasım 2019 10:11
KARATENİN TERMİNATÖRÜ EMİNE AZRA KOÇA

Çanakkale Karatesinde antrenörlerinin terminatör lakabını taktığı Emine Azra Koça başarı merdivenlerini tırmanıyor.

Çanakkale Karatesi 2015 Yılında Milli takım antrenörlerinden Süleyman  Orhan’ın Çanakkale’ye gelmesi ile adeta altın çağlarını yaşamaya başladı. Bir çok başarılı sporcu çıkartan ve Uluslararası turnuvalarda bir çok başarıya ima atan sporculardan bir tanesi de 2007 doğumlu Emine Azra Koça olarak göze çarpıyor.

Kepezspor Karate takımı sporcusu olan 2007 doğumlu Emine Azra Koça 2015 yılında Milli takım antrenörlerinden Süleyman Orhan ile birlikte karate sporuna başladı. Kısa zamanda uzun yol alan Azra Koça önce il şampiyonu, sonra bölge şampiyonu sonra Türkiye şampiyonluğuna imza attı. Başarı serüvenini Okulsporlarında ve Anadolu yldızlar liginde elde ettiği başarılarla devam ettirdi.

Yurt dışında Polanya, Gürcistan, Macaristan, Çekya ve Azerbeycan’da yapılan şampiyonalarda dereceler elde eden Azra Koça son olarak Makedonya’da yapılan Avrupa Shotokan Karate şampiyonasında gümüş madalya kazandı. Antrenörlerinin Terminatör lakabını taktığı başarılı sporcu Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu yedinci sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam ediyor.

 

Etiketler: karate azrakoça çanakkale türkiye şampiyon

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler