istanbul escort

Karatede Mükemmel Organizasyon 13.5.2019

Son Güncelleme : 13 Mayıs 2019 12:05
Karatede Mükemmel Organizasyon 13.5.2019

Okul Sporları Yıldızlar Karate Türkiye şampiyonası Çanakkale’de sona erdi.

Eceabat Mehmet Akif Ersoy spor salonunda gerçekleşen Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına 63 ilden 311 sporcu katılırken, iki gün süren müsabakalarda sporcuların kıyasıya mücadelesi izleyenleri adeta mest etti.

Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Karate Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği organizasyona Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli, Çanakkale Gençlik ve Spor il müdürü Aziz Sinan Alp’te izleyenler arasında yer aldılar.

Müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara madalyaları protokol ve antrenörler tarafından takdim edilirken. Çanakkale Karate il temsilcisi Süleyman Orhan tarafından organizasyona katkılarından dolayı Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz’a, Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli’ye Gençlik ve spor il müdürü Aziz Sinan Alp’e teşekkür belgeleri takdim edildi. 

Çanakkale Karate İl Temsilcisi Süleyman Orhan yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Böyle bir organizasyonu Çanakkale’ye veren Karate Federasyonuna teşekkür ediyoruz. Organizasyonun başından sonuna kadar desteklerini esirgemeyen başta Çanakkale Valisi Sayın Orhan Tavlı’ya, Eceabat Kaymakamı Sayın Turan Yılmaz’a, Eceabat Belediye Başkanı Sayın Saim Zileli’ye, Gençlik ve spor il müdürü Sayın Aziz Sinan Alp’e , Gençlik ve Spor şube müdürlerine, antrenörlere ve sporculara çok teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler