istanbul escort

Karadağ, AK Parti’den İstifa Etti 23.09.2019

Son Güncelleme : 23 Eylül 2019 15:09
Karadağ, AK Parti’den İstifa Etti 23.09.2019

AK Parti Çanakkale eski dönem İl Başkanı Yeşim Karadağ, yazılı bir açıklama yaparak partisinden istifa etti. Karadağ, “AK Parti’den, partinin temelini oluşturan kuruluş ilke ve esaslarından uzaklaşması nedeniyle bugün itibari ile istifa ediyorum” dedi.

Seçilmiş ilk kadın başkan özelliği taşıyan Yeşim Karadağ, açıklamasında; “ 24.dönem milletvekili adayı, il başkanı, il başkan yardımcısı, merkez ilçe başkan yardımcısı görevlerini ifa etmenin dışında en önemlisi uzun yıllar boyunca gönüllü bir neferi olarak çalıştığım, seçilmiş tek kadın il başkanı sıfatı ile il başkanlığı sürecimde özellikle 15 Temmuz hain darbe girişiminde görevdeki tek kadın il başkanı olarak büyük bir özveri ve fedakarlık ile görev yaptığım, hiçbir ferdine, tüzel kişiliğine ‘’Yanlış ve Yamuk’’ yapmadığım, alnımın akı ile her kademesinde onurlu bir şekilde mücadele ettiğim AK Parti’den, partinin temelini oluşturan kuruluş ilke ve esaslarından uzaklaşması nedeniyle bugün itibari ile istifa ediyorum. Bu süreçte birlikte yol yürüdüğüm, uzun yıllar içinde bulunmaktan ve karşılık beklemeden hizmet etmekten büyük bir şeref duyduğum AK Parti’nin vefalı tabanına, hiçbir çıkar beklemeden çalışan her bir teşkilat mensubuna teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz ay eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Sakarya’da düzenlediği programa katılan Yeşim Karadağ’ın yeni kurulacak parti için AK Parti’den istifa ettiği öne sürüldü.  HABER MERKEZİ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler