istanbul escort

Karabiga’da Alt Yapı Çalışmaları 22.10.2019

22 Ekim 2019 16:25
Karabiga’da Alt Yapı Çalışmaları   22.10.2019

Biga ilçesine bağlı Karabiga Beldesi Zeytinlik Mahallesinde 400 m süren alt yapı çalışmaları tamamlandı. Çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda yol yapımına başlandı.

Fen işleri birimine bağlı ekipler tarafından sürdürülen çalışmalarda; Nato Cad. 210. Cad. 214. sokak
212. sokaktaki kanalizasyon çalışmaları tamamlandı. Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Ahmet Elbi; “Beldemiz gelişiyor ve bazı bölgelerimizde kanalizasyon hatlarımız yetersiz kalabiliyor. Vatandaşlarımız tarafından herhangi mağduriyetin yaşanmaması için yenilenmesi gereken ve altyapısı bulunmayan yerleri ekiplerimizle tespit edip öncelik sırasına göre çalışmalarımızı başlattık.

Zeytinlik Mahallemizde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakların şimdi de yol yapımına başladı. Mahalle sakinlerimiz yıllardır alt yapıdan ve özellikle yağmur yağdığında oluşan olumsuzluklardan şikayetçiydi. Çalışmalarımız bittiğinde bu mağduriyet son bulacak. Karabiga’nın hem altyapı hemde üst yapısını değiştiriyoruz. Kısa sürede uzun vadeli işler yapmak için ekiplerimizle birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. ” açıklamalarında bulundu. Vatandaşlar altyapı başta olmak üzere yapılan tüm hizmetler için Başkan Elbi’ye teşekkürlerini ilettiler. HAVVA PORTAKAL

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler