istanbul escort

aksaray haber

KAHRUMAN “ KUPA YİNE BİZDE “ (30.05.2020)

Son Güncelleme : 30 Mayıs 2020 10:05
KAHRUMAN “ KUPA YİNE BİZDE “ (30.05.2020)

Güneylispor’un başarılı sportif direktörü Tuncay Kahruman Süper Amatör lige çıkmayı hak ettiklerini söyledi.

Çanakkale 1.Amatör ligin sonlandırılmasının ardından ilk iki sırada bulunan Güneylispor ve Barbarosspor’un süper amatör lige yükseltilmesi Güneylispor camiasını sevince boğdu.

Çanakkale 1. Amatör ligde güçlü rakibi Barbarosspor'un ikili averajla önünde son haftaya lider giren Güneylispor’un tecrübeli sportif direktörü Kahruman, geçen sezon yeni katıldıkları 1.amatör ligi 2.sırada tamamlayarak play off finalinde atılan penaltılar sonucunda kıl payı kaçırdıkları Süper amatör lige, bu sezon çıktıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Kahruman açıklamalarının devamında ise şunları söyledi. “ VE KUPA YİNE BİZDE ; Herkes gibi bizde çok emek verdik çok uğraştık. Elimizden gelenin fazlasını daha fazlasını sıkıntılarımızı hissettirmeden yapmaya çalıştık. Bu şampiyonlukta yaptığımız en büyük başarı büyük taraftarımız,Teknik kadro,yönetim ve futbolcu birlikteliği idi. Bu zorlu süreçte hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Büyük Taraftarımıza  sezon boyunca ihmal ettiğimiz Ailelerimize minnettarlığımızı ve teşekkürü borç bilirim. Bu vesile ile kendi adıma bu şampiyonluğu büyük taraftarımıza ve ailelerimize armağan ediyorum” dedi.

Etiketler: güneyli futbol çanakkale gelibolu

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İsmail YEŞİL

30 Mayıs 2020 20:59
O SENE BU SENE DEMİŞTİK HOCAM.HAK ETTİĞİMİZ ŞAMPİYONLUĞU KAZANDIK ÇOL ŞÜKÜR.BEKLE BİZİ SÜPER LİG

Son Eklenenler